GenDX

Gendh спеціалізується на молекулярній діагностиці для трансплантації та персоналізованої медицини

Протягом десяти років GenDХ розробляє і поставляє засоби для генотипування HLA, програмне забезпечення, а також надає послуги обслуговування обладнання та навчання персоналу. GenDХ є першопрохідцем у генотипуванні на основі секвенування, як по Сенгеру, так і наступного покоління (NGS). Крім того, GenDХ забезпечує підтримку і навчання як фахівців з HLA генотипування, так і нових користувачів.

Розроблена компанією GenDХ система відстеження транспланта сприяє проведенню кількісного ПЛР-тесту для виявлення химеризму клітин. Як відомо, химеризм може бути викликаний перенесенням стовбурових клітин, його якість може змінюватися з часом і повинна відстежуватися з метою визначення успішності перенесення.

Рішення від GenDХ пропонує чутливий і точний метод кількісного аналізу суміші ДНК різних людей для відстеження кінетики приживлення стовбурових клітин або відторгнення твердого органу.

Програмне забезпечення для аналізу химеризму KMRengine автоматизує вибір інтуїтивних маркерів і посттрансплантаційне відстеження з використанням реагентів KMRtype, призначених для генотипування за допомогою кількісної ПЛР.