Seegene

Seegene

Компанія Seegene на сьогодні є провідним світовим розробником і виробником мультиплексних (багатомаркерних) ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) тест-систем для клінічної молекулярної діагностики (MDx). Головний офіс компанії знаходиться в Сеулі, республіка Корея. У Північній та Південній Америці, Європі та на Близькому Сході працюють 6 закордонних дочірніх компаній, що управляють та підтримують глобальні бізнес-операції Seegene. Велика дистриб’юторська мережа охоплює понад 60 країн світу, зокрема й Україну.

Seegene володіє патентом на ряд власних унікальних технологій (DPO™, TOCE™, MuDT™), що дозволяють компанії створювати революційні продукти та займати провідну позицію серед аналогічних виробників.

Найбільш профільним сегментом бізнесу (візитною карткою) є розробка тест-систем для діагностики багатьох респіраторних інфекцій. З початку пандемії CoViD-19 Seegene у найкоротші терміни, одним із перших, розробив, сертифікував та впровадив власну мультиплексну тест-систему для виявлення SARS-CoV-2.

Ще однією сильною стороною Seegene є комплексність підходу та турбота про фахівців лабораторій, які аналізують результати ПЛР. Для полегшення їхньої роботи до всіх своїх діагностичних наборів Seegene безкоштовно пропонує власний програмний продукт – Seegene Viewer для автоматичної інтерпретації результатів.

Додатково багато уваги корейська компанія приділяє процесу автоматизації пробопідготовки ПЛР. Для всіх тест-систем Seegene процес екстракції нуклеїнових кислот та підготовки сумішей для ПЛР може бути повністю автоматизований на базі роботизованих станцій Nimbus або STARlet (Hamilton).

У планах розвитку компанії передбачається випуск цілої низки інноваційних мультиплексних діагностичних систем для ПЛР.