Peak Scientific

Заснована понад 20 років тому компанія Peak Scientific є провідним інноватором в області проектування, виробництва і підтримки високоефективних газогенераторів для аналітичних лабораторій, які можна знайти на всіх континентах світу.

Цінності Peak Scientific будуються навколо команди, користувачів і сервісу, який вони можуть отримати. Пріоритетом залишаються успішні результати клієнтів компанії. Саме ці цінності компанії формують унікальну культуру, яка, своєю чергою, закладає основи бренду і вирізняє Peak Scientific серед десятків конкурентів.

Peak Scientific проектує, виробляє і надає сервісну підтримку високоефективних газогенераторних установок, які здійснюють надійне та економічне газопостачання систем LC-MS і GC-MS. Всі Газогенератори Peak Scientific виробляються в цехах компанії неподалік від Глазго (Шотландія), де також розташований високотехнологічний Центр досліджень і проектування.

Обладнання Peak Scientific являє собою високоякісні рішення, які адаптуються відповідно до запитів кожного конкретного клієнта. Унікальною торговою пропозицією компанії також є технічна підтримка світового класу і безперервне сервісне обслуговування, яке надається протягом усього терміну служби генератора.