Analytik Jena GmbH+Co. KG

Analytik Jena AG

Надійний розробник рішень для аналітичних завдань будь-якої складності

Analytik Jena GmbH+Co. KG – один з найбільших постачальників аналітичних, біоаналітичних і оптичних систем для промислового та наукового застосування в світі.

Компанія розробляє ефективні рішення для найнагальніших аналітичних проблем нашого часу і підтримує користувачів на всіх етапах аналізу як надійний постачальник рішень. Analytik Jena GmbH+Co. KG представлена ​​в 90 країнах світу.

Ми вже багато років щільно співпрацюємо з компанією Analytik Jena GmbH+Co. KG, пропонуючи нашим клієнтам в Україні передові та ефективні рішення від виробника. Зокрема, ми пропонуємо прилади для проведення спектрального та елементного аналізу води, харчових продуктів, грунтів, фармацевтичних препаратів і сировини, зразків гірничо-металургійної та легкої промисловості, контролю якості та багатьох інших об’єктів дослідження.

Устаткування Analytik Jena GmbH+Co. KG випускається на виробничих потужностях, розташованих в Німеччині, і відрізняється точністю, чутливістю, надійністю і відповідає всім національним і міжнародним стандартам. Тому ми впевнені в кожному рішенні нашого партнера, яке ми постачаємо.