Giles Scientific

Надійний помічник для мікробіологів у всьому світі

Giles Scientific

Компанія зосереджується на розробці, виробництві та продажу мікробіологічних аналізаторів з цифровою ідентифікацією зображень. Giles Scientific Inc. була заснована в 1984 році в Нью-Йорку і в цьому ж році отримала дозвіл на продаж аналізатора BIOMIC для зчитування тестів на антибіотики в клінічні мікробіологічні лабораторії. У 1985 році був представлений промисловий програмний модуль TRINITY для читання та інтерпретації антибіотиків USP/EP/JP методом дифузії в агарі у фармацевтичних лабораторіях.

З того часу Giles Scientific Inc.   розробила програмні модулі для зчитування та інтерпретації: диски з антибіотиками, MIК смужки (Etest, MIC Test Strip), панелі для ідентифікації (RapID, API, Liofilchem), планшети для мікророзведення бульйону (Sensititre, MicroScan, Bruker, користувача), підрахунку колоній, в т.ч. з хромогенного агару, скринінгу сечі. Підключення LIS/проміжного програмного забезпечення та перевірка результатів тесту на екрані є ключовою особливістю всіх програмних модулів.

Giles Scientific дотримується найвищих стандартів виробництва, підтримки та обслуговування. Компанія має сертифікат ISO 13485:2016 та постійно слідкує за розвитком мікробіологічного напрямку, адже еволюція стійкості бактерій і грибів до антибіотиків вимагає постійного оновлення програмного забезпечення для включення нових антибіотиків та нових механізмів резистентності.