Nikon

З моменту свого створення в 1917 році Nikon зосередилась на розробці оптичних технологій, які використовують силу світла.

Завдяки більш ніж 100-річному досвіду в цій галузі, Nikon завжди був на передовій оптичних та технологічних інновацій, сприяючи творчості та надійності як частину глобальної місії компанії. Історія Nikon розпочалася ще в 1917 році, коли три японські виробника оптики об’єдналися, щоб сформувати компанію, відому як Nippon Kogaku KK („Японська оптика”), що виробляє точне оптичне скло. У 1925 році торгова марка розширилася, виготовивши перший мікроскоп з обертовим наконечником та змінними об’єктивами – мікроскоп Joico.

Сьогодні Nikon – це всесвітньо відомий бренд, який міцно зарекомендував себе як лідер на ринку оптичних приладів і єдина компанія, що виробляє мікроскопи, виготовляючи власне скло, забезпечуючи найкращі гарантії якості протягом усього виробництва. Широкий асортимент мікроскопічних систем Nikon включає продукти для освітнього, клінічного, матеріалознавчого та дослідницького ринку, а також біотехнологічну і фармацевтичну промисловість.