LCTech

Про компанію LCTech

LCTech GmbH базується в Обертауфкірхені, Регіон Верхня Баварія. З 1998 року компанія займається розробкою і постачанням продуктів і методик аналізу харчових продуктів, кормів для тварин, проб повітря, води й ґрунтів, а також судово-медичних проб. Асортимент продукції охоплює системи GPC, а також рішення для аналізу мікотоксинів.

Клієнти компанії по всьому світу, включаючи державні та контрактні лабораторії, які спеціалізуються на аналізі харчових продуктів і кормів, працюють у фармацевтичній промисловості або займаються науковими дослідженнями, однаково високо цінують як сучасні та ефективні продукти LCTech, так і чуйну і компетентну службу підтримки клієнтів.

Вся продукція lctech сертифікована за стандартом ISO 9001: 2015. Все обладнання компанії проходить випробування CE і відповідає директиві ЄС з машинобудування 2006/42/EG і Директиві Ради Європи від 17 травня 2006 року, а також директиві 95/16/EC.

LCTech представлена у всьому світі через добре розвинену дистриб’юторську мережу, а також виступає ексклюзивним дистриб’ютором Pickering Laboratories в Європі, Африці, на Близькому Сході та в країнах СНД.

Продукція компанії