Vitrolife

Vitrolife - один зі світових лідерів продукції для ЕКЗ

Заснована в 1994 році компанія Vitrolife була одним з перших постачальників високоякісних готових культуральних середовищ для спеціалізованих лабораторій ЕКЗ.

Метод запліднення яйцеклітин поза тілом був розроблений в 1960-х, а народження першої дитини в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) в 1978 році дало нову надію людям, які страждають від безпліддя. Проте, в 1994 році, коли у Швеції була заснована компанія Vitrolife, індустрія допоміжної репродукції залишалася молодою областю медицини.

Завдяки чітко вибудуваному процесу розробки, послідовному контролю якості та політиці поглинання інноваційних компаній, Vitrolife послідовно зростала в міру перетворення ринку ЕКЗ в глобальну індустрію.

Засновники Vitrolife усвідомили цінність використання поживних середовищ з послідовною і відтворюваною продуктивністю. Місія Vitrolife полягає в підтримці клієнтів для досягнення успішних результатів лікування безпліддя за допомогою якісних інноваційних рішень і продуктів для допоміжних репродуктивних технологій.

На цей момент продуктова лінійка компанії значно розширилася, і включає всі необхідні продукти, які застосовуються на всіх етапах ЕКЗ — від вилучення яйцеклітини до перенесення ембріона. Продукція Vitrolife забезпечує весь процес лікування безпліддя, гарантуючи високі результати на кожному етапі ЕКЗ. Якість продуктів від партії до партії як і раніше має велике значення для Vitrolife сьогодні.

Штаб-квартира Vitrolife як і раніше знаходиться у Швеції, а додаткові офіси та виробничі потужності розташовані більш ніж в десяти країнах світу. Штат компанії становить близько 400 осіб.