Waters

Integrated Medical Group - офіційний дистриб'ютор компанії Waters в Україні

З 1958 року корпорація Waters займається розробкою інноваційних аналітичних інструментів. Продукція Waters допомагає вченим досягати поставлених перед ними цілей шляхом підвищення продуктивності їх лабораторій, що забезпечує підвищену віддачу від інвестицій в дослідження, розробку і контроль якості.

Незалежно від того, чи займаються вони розробкою нових фармацевтичних препаратів, більш ефективних способів лікування захворювань, забезпечують безпеку постачання продовольства і питної води в різних регіонах світу, моніторять і контролюють рівень забруднення навколишнього середовища, або зберігають найважливіші об’єкти мистецтва, — вчені в усьому світі покладаються на рідинну хроматографію і мас-спектрометрію від компанії Waters.

Маючи більш ніж 60-річний досвід роботи, в цей час Waters є однією з найбільших компаній у сфері розробки та виробництва аналітичних лабораторних інструментів. Компанія підтримує вчених у тисячах лабораторій по всьому світу. Waters є лідером з розробки, впровадження, ефективного застосування та якісної післяпродажної підтримки рішень для лабораторних комплексів. Рік за роком Waters підтверджує свою репутацію і залишається однією з найбільш ефективних компаній в галузі.

Waters Corporation, публічна корпорація (торгується на біржі NYSE під тікером WAT) зі штаб-квартирою в Мілфорді (штат Массачусетс, США) займає провідні позиції у сфері розробки комплементарних аналітичних технологій — рідинної хроматографії, мас-спектрометрії, реометрії та мікрокалориметрії.

Зокрема, компанія розробляє, виробляє, продає й обслуговує ультраефективну рідинну хроматографію (UPLC), високоефективну рідинну хроматографію (верх), хроматографічні колонки та витратні матеріали, мас-спектрометричні системи (MS), а також прилади для термічного аналізу і реометрії.

Політика з якості

  • Waters надає інноваційні технологічні рішення, які забезпечують успіх клієнтів, послідовно постачаючи безпечні, ефективні та надійні продукти та послуги.
  • Waters підтримує ефективність своїх систем управління якістю і створює умови постійного вдосконалення, при дотриманні статутних та нормативних вимог.
  • Waters прагне до бездоганності результатів клієнтів завдяки своїм основним цінностям, залученню своїх людей і стратегічному погляду.

Історія інновацій Waters