Про нас

Компанія IMG – це активний гравець на ринку прикладних наукомістких технологій для молекулярно-генетичних, аналітичних та криміналістичних завдань. З моменту створення компанії в 2013 році нашою місією є надання комплексних рішень для клієнтів в різних областях науки.

Основними послугами компанії є:

– надання консультацій покупцям по підбору обладнання. Наші кваліфіковані фахівці пропонують консультацію з урахуванням індивідуальних особливостей кожного замовлення;

– здійснення поставок. Всі бренди в нашому портфоліо – це прямі, ексклюзивні поставки. Ми – перша ланка в створенні готових рішень для Вас;

– проведення пусконалагоджувальних робіт, забезпечення технічною підтримкою і надання допомоги в освоєнні методик використання приладів. Продакт-фахівці знаходяться в постійному контакті з клієнтами для повного розуміння труднощів, що виникають на етапах експлуатації обладнання для допомоги вітчизняним лабораторіям в поліпшенні результатів і ефективності.

Бренди, з якими ми співпрацюємо: Waters, Bio-Rad, Vitrolife, Projectina, Nikon, GenDx, SOPHiA GENETICS, Verogen, Recipe, Elementar, LC Tech, Peak Scientific, GenoScreen, Promega, MRC Holland, Amplia, AB Precision, EMT Electronics , Mopec.

 • Кваліфікований підбір

  Ми безперервно відстежуємо появу нових рішень на ринку, щоб пропонувати клієнтам найсучасніші розробки провідних світових брендів. Кожну співпрацю починаємо з детального ознайомлення з потребами клієнта

 • Методична підтримка

  Довгострокова взаємодія з клієнтом – основа нашого підходу. Для нас момент поставки рішення – не пункт призначення, а початок шляху. Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи і допомагаємо опанувати методики використання обладнання, консультуємо з усіх питань, пов’язаних з його роботою.

 • Інноваційні технології

  Ми розуміємо важливість розвитку науки в різних галузях. Тому підбираємо рішення, які допомагають клієнтам прискорювати дослідження та застосовувати кращий світовий досвід у своїй практиці.

 • Сертифікований сервіс

  Співробітники компанії сертифіковані виробниками. Це означає, що ми не тільки глибоко розбираємося в рішеннях, які пропонуємо, а також можемо надати кваліфіковану допомогу в налаштуванні обладнання та подальшій його експлуатації.

 • Навчальні заходи

  Наука та технології безперервно розвиваються, з’являються нові рішення та методики. Ми забезпечуємо доступ до тренінгів, вебінарів і онлайн-лекцій для наших клієнтів і співробітників, ділимося знаннями і успішним досвідом колег.