Projectina

Інноваційні продукти для безпечного світу

Ultra Electronics Forensic Technology є визнаним лідером інноваційних технологій і сталих рішень, які допомагають правоохоронним органам і прикордонним службам по всьому світу запобігати та розкривати злочини. Це глобальна, відзначена нагородами команда професіоналів. Офіси компанії розташовані в Канаді, США, Ірландії, Швейцарії, Таїланді, Південній Африці та Мексиці.

Від рішень для балістичної та документальної експертизи до порівняльних мікроскопів і освітлювального обладнання — компанія Forensic Technology оснащує криміналістичні лабораторії по всьому світу новітніми засобами для успішного розкриття злочинів.

Експертиза документів

Сучасні системи для криміналістичного обстеження документів, таких як паспорти, грошові купюри та інші. Forensic Technology пропонує широкий спектр систем для спостереження та аналізу, як для невеликих агентств, так і для великих криміналістичних лабораторій.

Порівняльні мікроскопи

Мікроскопи, які випускаються під брендом Projectina, проектуються і виробляються за новітніми технологіями з використанням першокласної оптики, з урахуванням новітньої практики для зручного використання в процесі дослідження. Порівняльні мікроскопи призначені для використання в криміналістичних лабораторіях, зокрема, для визначення виду зброї і порівняння залишених нею слідів.