AB Precision

Компанія AB Precision (ABP) була заснована в 1966 році, і почала свою діяльність, як один з підрядників Міністерства оборони Великобританії. З тих пір ABP значно зросла і заробила міжнародну репутацію як новатор в розробці і виробництві продукції військового призначення.

Спочатку ABP була відома як AB Precision (Poole) Ltd, яка все ще є зареєстрованим торговим знаком.

Сьогодні команди ABP працюють по всьому світу, надаючи експертні знання в області знешкодження вибухонебезпечних боєприпасів, спеціалізованої військової продукції, проектування виробів, і інжинірингу.

Що робить ABP особливою?

Колосальний досвід в галузі знешкодження та утилізації вибухонебезпечних об’єктів і боєприпасів, розробки і використання спеціалізованої військової продукції, а також в поставках і підтримки обладнання забезпечує неперевершені універсальні інженерні рішення. Отриманий досвід управління проектами дозволяє ABP пропонувати виняткові рішення для клієнтів будь-якого рівня.

ABP є розробником кращого, в своєму класі, асортимент продукції; досвід даного виробника в області утилізації вибухонебезпечних предметів та військового обладнання встановлює стандарти, за якими оцінюються інші виробники.

Якість лежить в основі кожного рішення, за здійснення якого береться ABP. Всі продукти розробляються і виробляються відповідно до ISO 9001

Поєднання досвіду та ресурсів ABP дозволяє адаптувати рішення до точних потреб клієнтів.