Mopec Europe

Про компанію

Mopec Europe є всесвітнім виробником обладнання та лабораторних продуктів для патології, гістології, некропсії, аутопсії та сфери обслуговування моргів. 

З 2009 року компанія спеціалізується на виробництві холодильних камер і холодильників, а також елементів з нержавіючої сталі, таких як лабораторні столи та шафи, які повністю виготовляються на італійських підприємствах корпорації. У 2021 році, у рамках ребрендінгу, був зареєстрований товарний знак Hiplaas.

«Ми гарантуємо значну кількість інсталяцій для глобальних проектів і закладів охорони здоров’я, заснованих на більш ніж десятирічному досвіді компетентного обслуговування клієнтів, приділяючи особливу увагу консультаціям і персоналізації продуктів і аксесуарів».

Mopec Europe прагне проектувати й виробляти інноваційні та ергономічні робочі станції для підвищення безпеки, гнучкості та продуктивності вашого підприємства. Технічна перевага компанії базується на справжній майстерності та високій якості обслуговування. Проектна та інженерна команда може працювати з клієнтом на нових майданчиках або в ході їх реконструкції та доповнення. Mopec Europe пропонує планувальні та апаратні рішення, рекомендації щодо оптимального використання наявного простору, а також індивідуальне обладнання відповідно до вимог замовника.

Продукція компанії