Mopec Europe

Про компанію

HIPLAAS – це компанія, яка спеціалізується на постачанні обладнання для гістопатологічних лабораторій, моргів, некропсії, анатомічних досліджень та аутопсії. Бренд має більш ніж десятирічний досвід з виробництва та постачання продукції і співпрацює з замовниками по всьому світу. В арсеналі компанії сучасні високотехнологічні можливості щодо проектування та виробництва, які забезпечують клієнтам перевагу у вигляді спеціально розроблених продуктів, максимально адаптованих для потреб закладу. 

Оскільки репутація HIPLAAS продовжує зростати по всьому світу, увага компанії продовжує бути зосередженою на індивідуальному підході, який вважається фундаментальним для бренду, так само як і постійна підтримка високої якості продуктів.

Проектно-специфічний менеджмент та консультація мають на меті надання клієнтам інженерної підтримки, яка включає проектування та розміщення нових та існуючих приміщень. Професійно сконструйовані креслення обладнання компанії довели свою цінність в будь-якій ситуації управління приміщеннями.

Команда бренду складається з висококваліфікованих спеціалістів та підтримує принципи стратегічного планування. Приділяється максимум уваги на кожному етапі, починаючи від концепції до остаточного результату. Кожен продукт проходить ретельне планування та тестування. Інвестиції у дослідження та постійне співробітництво з університетами та дослідницькими лабораторіями дозволяють компанії перевіряти продукти перед їх запуском на ринок.

Продукція компанії