Mopec

Про компанію

Mopec надає обладнання американського виробництва та лабораторні продукти для патології, гістології, некропсії, аутопсії та сфери обслуговування моргів. Заснована в 1992 році, компанія Mopec Solutions є однією з найкращих на ринку, про що свідчить великий обсяг обладнання компанії, встановленого у провідних американських медичних установах і об’єктах. Наша репутація, яка продовжує зростати у всьому світі, заснована на десятиліттях чудового обслуговування клієнтів, які потребували консультування та налаштування.

Зобов’язання. Mopec прагне проектувати й виробляти інноваційні та ергономічні робочі станції для підвищення безпеки, гнучкості та продуктивності вашого підприємства. Наша технічна перевага базується на істинно американській майстерності та високій якості обслуговування. Наша проектна та інженерна команда може працювати з вами на нових майданчиках або в ході їх реконструкції та доповнення. Ми пропонуємо планувальні та апаратні рішення, рекомендації щодо оптимального використання наявного простору, а також індивідуальне обладнання відповідно до вимог замовника.

Сервіс. Mopec розуміє, що кожен проект унікальний, і ми підтримуємо наших клієнтів від початку до кінця. Будь ласка, зателефонуйте до Mopec для отримання інформації про наші індивідуальні пакети послуг, які включають консультації з розробки, проектування, виробництва та монтажу. Наша додаткова, настійно рекомендована послуга установки передбачає відряджання одного з наших досвідчених польових техніків на ваш об’єкт для ефективного, поглибленого монтажу, який забезпечує високу якість робочого середовища. Наш досвід може бути корисним на ранніх стадіях проекту. Залучіть Mopec якомога раніше, щоб переконатися, що ваш проект знаходиться на вірному шляху до успіху.

Продукція компанії