Bio-Rad

Bio-Rad є світовим лідером у розробці та виробництві широкого спектру інноваційних продуктів для наукових досліджень та клінічної діагностики.

Орієнтуючись на якість і беручи до уваги 65 років досвіду співпраці з клієнтами, Bio-Rad пропонує рішення, які сприяють науковому прогресу і покращують якість діагностики в галузі охорони здоров’я.

Як зазначено на офіційному сайті Bio-Rad, цільовими клієнтами компанії є університетські та дослідницькі установи, лікарні, громадські та комерційні лабораторії, біотехнологічні компанії, фармацевтична індустрія, а також прикладні лабораторії, які спеціалізуються на безпеці харчових продуктів і якості навколишнього середовища.

Продукти Bio-Rad для біологічної науки включають інструменти, програмне забезпечення, реагенти та витратні матеріали для досліджень у клітинній біології та експресії генів, для очищення і кількісного визначення білка, створення та виробництва ліків, безпеки харчових продуктів та природознавчої освіти. Продукти з каталогу  Bio-Rad грунтуються на технологіях поділу, очищення, ідентифікації, аналізу та збагачення біологічних матеріалів, таких як антитіла, ферменти, нуклеїнові кислоти, клітини вищих організмів та бактерій.

У діагностичних продуктах і системах Bio-Rad використовується ряд передових технологій, які дозволяють отримати клінічну інформацію для потреб переливання крові, моніторингу діабету, аутоімунних та інфекційних захворювань та інших видів діагностики.