Обладнання від наших партнерів Waters та Camag допомогло лікарям Охматдит врятувати життя 2-місячному хлопчику

845
Обладнання від наших партнерів Waters та Camag допомогло лікарям Охматдит врятувати життя 2-місячному хлопчику

Завдяки тандемній мас-спектрометричній IVD системі RenataDX (Waters, США) та автоматизованій системі екстракції (Camag ) лабораторія неонатального скринінгу змогла на ранній стадії виявити захворювання та надати лікарям важливу інформацію для проведення операції з трансплантації кісткового мозку дитині.

Джерело фото - Охматдит
Джерело фото – Охматдит

В липні 2023 року лікарі Охматдит провели першу в Україні операцію по трансплантації кісткового мозку 2-місячному хлопчику. Ідентифікувати імунодефіцит та своєчасно зреагувати на захворювання, допоміг неонатальний скринінг.

На 48 годину життя у дитини взяли зразки крові для проведення дослідження. У Львівському скринінговому центрі було проведено первинне дослідження, потім невтішний результат підтвердили у експертному центрі Охматдиту. Завдяки скринінгу хворобу вдалося виявити ще до появи перших симптомів та розпочати своєчасне лікування», – зазначила Наталія Ольхович, завідувачка лабораторії медичної генетики НДСЛ «Охматдит»

Для нас ця подія надзвичайно важлива, адже лабораторія неонатального скринінгу працює, зокрема, з системою RenataDX від Waters – тандемною мас-спектрометричною IVD системою для високопродуктивного аналізу сухих плям крові в поєднанні з автоматизованою системою екстракції від бренду Camag. Ці системи допомагають швидко отримати точний результат завдяки найсучаснішій технології вилучення цільових речовин із сухих плям крові.

Автоматизована система екстракції CAMAG

Джерело фото - Охматдит
Джерело фото – Охматдит

Повністю автоматизована система екстракції CAMAG DBS-MS 500 HCT допомагає швидко отримати точний результат завдяки найсучаснішій технології вилучення цільових речовин із сухих плям крові. Завдяки процедурі екстракції аналіз DBS є економічною альтернативою звичайному забору крові, а сучасні технології роблять його менш інвазивним для пацієнтів.

Дізнавайтеся більше про систему CAMAG DBS-MS 500 HCT за посиланням.

Система RenataDX

Система RenataDX
Система RenataDX

Систему скринінгу RenataDХ – це система потоково-інжекційної тандемної мас-спектрометрії (FIA-MS/MS) , що забезпечує швидкий високопродуктивний аналіз екстрагованих сухих плям крові та інших людських біологічних матриць. Обладнання поєднує в собі високу продуктивність, гнукість та простоту використання.

Дізнайтеся більше про RenataDХ за посиланням.

Ми раді бути постачальниками обладнання, що спрямоване на своєчасну й швидку діагностику та допомогу в порятунку життя.