Нова система скринінгу RenataDX від Waters забезпечує швидкі та точні результати для вчених в області медицини

934

Прилади для діагностики In Vitro були розроблені для аналізів сухих плям крові

Нова система скринінгу RenataDX від Waters надає швидкі та точні результати для клінічних вчених (Фото: Business Wire)

Випуск Eastern Daylight Time від 10 жовтня 2018 року, 08:00 ранку

Мілфорд, Mass.–(BUSINESS WIRE)—Корпорація Waters (NYSE:WAT) представила систему скринінгу RenataDX™. Це система потоково-інжекційної тандемної мас-спектрометрії (FIA-MS/MS) для швидкого високопродуктивного аналізу екстрагованих сухих плям крові та інших людських біологічних матриць.

«Компанія Waters вже давно є надійним довіреним партнером у вимірюванні методом мас-спектрометрії у клінічних лабораторіях. Продовжуючи історію про ціленаправлену інновацію, система скринінгу RenataDX розробляється для легкого використання у клінічних ситуаціях, де продуктивність системи є критичною для точного аналізу біологічних зразків».

Твіттер

«Компанія Waters вже давно є надійним довіреним партнером у вимірюванні методом мас-спектрометрії у клінічних лабораторіях. Продовжуючи історію про ціленаправлену інновацію, система скринінгу RenataDX розробляється для легкого використання у клінічних ситуаціях, де продуктивність системи є критичною для точного аналізу біологічних зразків», каже Енді Куі, Генеральний директор відділу глобальної клінічної діагностики в компанії Waters.

Потреба аналізувати сухі плями крові у клінічних лабораторіях щорічно росте. Вченим потрібна більша пропускна здатність зразку для задоволення цих потреб. Ця настольна система базується на точності і надійності, які вчені очікують від Waters, і дозволяє отримувати високий рівень впевненості в готових результатах.

RenataDX також пропонує гнучкість, яку вимагають лабораторії, щоб адаптувати обладнання під свої потреби. Маючи можливістю запуску будь-якого FIA-MS/MS, що підходить саме Вам, лабораторія розробила тестових та готовий до використання набір реагентів, що дозволяє вченим не зациклюватися на прописуванні робочих процедур. Сюди входять високопродуктивні комбінації мас-спектрометру Xevo™ TQD IVD, бінарного менеджера розчинення ACQUITY™ UPLC™ I-Class IVD, та менеджера зразків 3777C IVD.

Завдяки поєднанню програмного забезпечення MassLynx (IVD) та менеджера додатків IonLynx™, дані оптимізовані та інтегровані в робочі процеси лабораторії, що дозволяє вченим отримувати результати в режимі реального часу. Менеджер додатків IonLynx використовує двадцять років досвіду Waters в обробці даних з FIA-MS / MS, щоб презентувати науковцям знайомий, але точний та надійний діагностично перевірений інформативний інструмент.

Система скринінгу RenataDX виготовлена подібно до медичних приладів I класу FDA США і має позначку CE відповідно до Європейської Директиви 98/79 / EC (IVDD).

Про корпорацію Waters (www.waters.com)

Корпорація Waters (NYSE: WAT), світовий лідер з виробництва спеціалізованого вимірювального обладнання, вперше внесла інновації в методи хроматографії, мас-спектрометрії та термального аналізу, а також в науки про матеріали та харчові продукти за найближчі 60 років. З близько 7000 співробітниками по всьому світу, компанія Waters має представництво в приблизно 31 країні, враховуючи 15 заводів по виробництву обладнання, а доступ до продукції мають більше 100 країн світу!

Контакти

Корпорація Waters
Кріс Орландо, 508-482-2623
Менеджер по зв’язкам з громадськістю
Chris Orlando@waters.com