Get Empowered: Вікно перегляду та метод обробки | Порада #35

697

Стаття написана Нілом Ландером від 20 вересня, 2017 року

Порада #35: Отримання хроматограм та спектрів з даних 3D PDA (Частина 2)

З поверненням до Get Empowered! На минулому тижні в останній статті блогу, присвяченому програмному забезпеченню Empower, ми розглянули один зі способів, як “витягнути” хроматограми та спектри з отриманих 3D PDA даних (Частина 1). Цього тижня ми розглянемо інший метод (Частина 2).

Для виконання нашої задачі ми будемо працювати з Контурним графіком (Contour Plot). Контурний графік (Contour Plot) дуже подібний до топографічного зображення гірського хребта. На ньому час відображається вздовж осі х, а довжина хвилі – вздовж осі у. Колір контурних ліній відповідає величині поглинання в певний момент часу і на певній довжині хвилі.

Крок 1

Почнемо з переведення даних 3D PDA каналів в режим перегляду (Рисунок 1). Ви можете взяти інжекції чи набори зразків, залежно від того, з чим вам більше подобається працювати.

Крок 2

Якщо ви натиснете правою кнопкою миші у будь-якому місці на Контурному графіку (Contour Plot), програма запропонує вам «витягнути» спектр (Extract Spectrum) в даній точці часу або «витягнути хроматограму» (Extract Chromatogram) в даній довжині хвилі (Рисунок 2).

Крок 3

Оберіть «Витягнути спектр» (Extract Spectrum), і він з’явиться у вікні «Перегляд спектру» (Spectrum Review) (Рисунок 3).

Крок 4

Оберіть «Витягнути хроматограму» (Extract Chromatogram), і вона з’явиться на відповідному графіку (Рисунок 4).

Крок 5

Повторіть кроки 3 та 4, що дозволить вам накласти хроматограми різних довжин хвиль та спектри в різних точках часу (Рисунок 5).

Все просто! Нижче наведено кілька бонусів!

 Бонус 1

Якщо ви натиснете правою кнопкою миші на піку на графіку хроматограми, вам відкриється опція «витягнути» спектр в цій точці часу (Рисунок 6).

Бонус 2

Якщо ви натиснете правою кнопкою миші на спектрі у вікні «Перегляд спектру» (Spectrum Review), вам запропонує програма «витягнути» хроматограму при заданій довжині хвилі (Рисунок 7).

Все просто!

Останні примітки: 

Дана схема також працює для QuickStart та Pro interface.

 Наступного тижня в блозі Empower, статті #36: Робота з хибно визначеними піками через зміщення часу виходу (Частина 1)

Інші ресурси: