Біомедичні мікроскопи Nikon

1418
Микроскопы Никон: цена, купить

Оптичний мікроскоп – це пристрій, за допомогою якого можна отримати збільшені зображення об’єктів (або деталей їх структури), які непомітні ​​неозброєному оку. Людське око є природною оптичною системою. Його мінімальна роздільна здатність становить близько 0,08 мм, а середня – 0,20 мм. Розміри мікроорганізмів, здебільше рослинних або тваринних клітин, дрібних кристалів, деталей мікроструктур речовин тощо зазвичай значно менші. Тож для спостереження та вивчення цих об’єктів існують мікроскопи різних типів, у яких дозвіл може сягати сотень нанометрів.

завантажити брошюру про мікроскопи Nikon
завантажити брошюру про мікроскопи Nikon

Сфери застосування мікроскопів

Оптичний мікроскоп Nikon в залежності від галузі застосування відрізняється за видами та специфікаціями. Зосередимося на біологічних мікроскопах, які ще називають лабораторними.

Лабораторний мікроскоп Nikon може застосовуватися у клітинній чи молекулярній біології, ЕКЗ та ІКСІ, гістології, цитології, гематології, патології, генетиці та цитогенетиці для аналізу FISH та каріотипування, імунології, фармацевтиці, нейрофізіології. І це навіть не весь перелік.

Як вказує назва, використовують мікроскопи у різних лабораторіях для клінічних лабораторних аналізів, проте ви також можете зустріти мікроскоп Нікон у навчальних закладах та навіть у наукових інститутах для фундаментальних наукових досліджень, де використовують конфокальну мікроскопію та мікроскопію надвисоких дозволів.

Основні види мікроскопів

Конструкція мікроскопа може мати різний вигляд, вони відрізняються робочими характеристиками та використовуються для різних завдань.

  1. Прямі – найпопулярніший тип конструкції. Їх можна знайти скрізь: у лабораторіях та дослідницьких центрах, чи у промислових установах. Головними особливостями прямого мікроскопа є класичне розташування об’єктивів, наявності джерела світла та предметного столика. Елементи розташовуються на одній осі, причому світло знаходиться знизу об’єкта, а об’єктиви та решта оптичної системи – зверху.
  2. Стереомікроскопи – їх використовують насамперед для отримання тривимірного зображення об’єкта. Цей ефект досягається завдяки окремому оптичному шляху для кожного ока. Оскільки кожне око бачить зображення з дещо різного кута, зрештою виходить тривимірне зображення.
  3. Інвертовані – пристрої дозволяють працювати здебільше зразками, які розміщуються в лабораторному посуді (наприклад, мікропланшети або чашки Петрі). Основна відмінність від прямого мікроскопа полягає в тому, що об’єктиви знаходяться під об’єктом та предметним столиком.

Стереомікроскоп Nikon SMZ 800N Стереомікроскоп Nikon SMZ 800N

Придбати мікроскоп Nikon можна у компанії “Інтегрейтед Медікал Груп” (IMG). Ми займаємося прикладними наукомісткими технологіями та надаємо комплексні рішення для клієнтів із різних галузей науки. У нашому асортименті увесь модельний ряд біомедичних мікроскопів Nikon за найнижчими цінами, бо ми є офіційним дистриб’ютором Nikon в Україні.

Останнім часом важливим елементом системи наряду з мікроскопом стала цифрова камера та спеціальне оптичне програмне забезпечення для проведення різноманітних досліджень. Передові технології значно скорочують робочий час та виводять результати на якісно новий рівень завдяки впровадженню високопродуктивних алгоритмів та штучного інтелекту.

На ваш вибір можна купити:

  • Бінокулярний мікроскоп Nikon – для проведення класичних досліджень саме на мікроскопі.
  • Тринокулярний мікроскоп Нікон – має окремий порт, який дозволяє приєднати до мікроскопа цифрову камеру й таким чином за допомогою програмного забезпечення зробити з мікроскопа сучасну станцію для найрізноманітніших досліджень.

Бінокулярний та тринокулярний мікроскопи Nikon Eclipse Ei Бінокулярний та тринокулярний мікроскопи Nikon Eclipse Ei

Мікроскопи Nikon

Мікроскопи компанії Нікон визнані світовим лідером у сфері оптичної техніки. Вони входять до великої четвірки мікроскопії та є одними з найкращих на ринку. Це сучасні пристрої, в які інтегровані найновіші та інноваційні технічні рішення.

Виділяють такі основні лінійки моделей:

1.Прямі

2. Інвертовані

  • Мікроскопи Nikon ECLIPSE Ts2
  • Мікроскопи Nikon ECLIPSE Ts2R
  • Мікроскопи Nikon ECLIPSE Ti2

3. Стереомікроскопи

4. Цифрові камери

Окрім цього, доступні найскладніші системи, наприклад, для конфокальної мікроскопії AX/AX R надвисокої роздільної здатності N-SIM/N-STORM тощо.

Для отримання повної інформації про товари, комплектації, строки постачання або наявність, – зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ціна на прилад залежить від комплектації. Тому ми завжди готові надати консультацію та допомогти з вибором потрібної вам моделі.