Порада #18: Спрощення перегляду (Review) під час роботи з 2D даними

64

В пораді минулого тижня для програмного забезпечення Empower (CDS) ми дослідили параметри маркування піків у розділі «Огляд та метод звіту» (Review and the Report Method). Ця порада стосуватиметься спрощення огляду під час роботи з 2D даними.

Хіба не було б чудово, якби при введенні необроблених даних у вікно  Review, піки були інтегровані та названі, не відкриваючи метод обробки (Processing Method), натискаючи «Інтегрувати» (Integrate) та відкалібрувати чи визначити кількість (Calibrate чи Quantitate)? Саме Empower можна налаштувати робити саме це дуже легко.

Крок 1

Ми починаємо у вікні «Review» з ін’єкції зразка. У нижній частині вікна, Method Set та Processing Method, обидва без назви (рис. 1).

Рисунок 1
Рисунок 1

Крок 2

У меню «Параметри» (Options) виберіть Параметри встановлення методу (Method Set Options) (рис. 2).

Рисунок 2
Рисунок 2

Крок 3

Відкриється діалогове вікно Method Set Options (Параметри набору методів). Це дозволяє вибрати набір методів, який буде автоматично застосовано до даних, коли ви відкриєте Review. Вибраний набір методів повинен містити Processing Method (метод обробки), щоб все працювало належним чином. Перша опція повідомляє Empower, що потрібно відкрити та застосувати  Acquisition Method Set або набір методів, які використовуються під час введення зразків (рис. 3).

Рисунок 3
Рисунок 3

Крок 4

Друга опція повідомляє Empower відкрити та застосувати заданий набір методів (Method Set). Цей параметр вимагає, щоб ви вибрали набір методів зі списку (рис. 4).

Рисунок 4
Рисунок 4

Крок 5

Поставте прапорець із написом Automatically Apply Method Set та натисніть кнопку ОК (рис. 5).

Рисунок 5
Рисунок 5

Крок 6

Тепер, якщо ми вибираємо ту саму ін’єкцію та натискаємо View Data (Переглянути дані), Method Set автоматично відкривається та застосовується. Піки інтегруються та називаються, а назва набору методів (Method Set) та методу обробки (Processing Method) з’являється у нижній частині вікна (рис. 6).

Рисунок 6
Рисунок 6

Завершальні моменти:

  1. Функції працюють так само, якщо ви використовуєте інтерфейс Pro.
  2. Вибір застосування Acquisition Method Set трохи гнучкіший, тому що, якщо ви запускаєте різноманітні зразки з різними наборами методів (Method Sets), Empower буде використовувати набір методів, пов’язаний з кожним зразком.
  3. Якщо ви працюєте з Sample Sets, дотримуйтесь описаної вище процедури.
  4. Якщо ви працюєте з Channels, дотримуйтесь описаної вище процедури, проте Empower автоматично відкриє вкладку Method Set (набір методів), але не застосовуватиме його.

Наступного тижня в Порадi #19: Спрощення вікна перегляду під час роботи з даними 3D PDA