Вибір найкращої системи UPLC для потреб вашої лабораторії: Дизайни автосамплерів для РХ Вебінар за підтримки компанії Waters

783

Середа, 13 листопада 2019, 18:00

Реєстрація за посиланням

Короткий огляд

Систему рідинної хроматографії, включаючи інжектор або автосамплер, часто можна вибирати на основі наявності, історії чи особистих уподобань. Хоча автосамплер не впливає на велику кількість методів, деякі робочі процеси або додатки виграють від будь-якого з двох різних типів інжекторів: проточної голки або конструкції з фіксованим циклом.

У цій презентації доктор Паула Гонг та Дженніфер Сімеоне розглянуть, як кожен з цих автосамплерів беруть аліквоти, доставляють зразок та порівнюють їх схожість та відмінності. Вони також охоплюватимуть конструктивні особливості – включаючи спосіб промивання голки та режими ін’єкцій – стратегії передачі через автосамплер, а також робочі процеси, що мають специфічні вимоги до автопробовідбору, такі як програма з високою пропускною здатністю або з проблематичним перенесенням.

Після дискусії буде проведено пряму сесію з питань та відповідей, яка надасть учасникам краще розуміння фізичних характеристик автосамплерів та найкращих практик для забезпечення точного кількісного визначення.

Ключові теми вебінару

  • Дізнайтеся про ключові відмінності автосамплерів з проточною голкою та фіксованим циклом.
  • Зрозумійте, які робочі процеси можна покращити за допомогою правильно підібраного автосамплера.

  • Дізнайтеся, як вибрати систему РХ на основі потреб вашої лабораторії.

Кому варто взяти участь:

  • Вченим, які хочуть зрозуміти характеристики автосамплера для РХ.

  • Кожному, хто вибирає систему РХ для конкретного застосування.

  • Вченим, яким потрібно здійснити передачу методів у різних системах РХ.

Свідоцтво про участь у семінарі

Усі учасники вебінару можуть запросити сертифікат про відвідування та підсумковий документ про результати навчання для цілей неперервної освіти.

gong Паула Гонг, доктор наук
Головний науковий консультант
Корпорація Waters
simeone Дженніфер Сімеоне
Головний вчений
Корпорація Waters
 tomas Сара Томас,
модератор
Колектив редакції SelectScience