Побачити більше – використання конфокальної технології spinning disk для отримання великого об’єму даних та їх аналізу

853
Побачити більше – використання конфокальної технології spinning disk для отримання великого об’єму даних та їх аналізу

Запрошуємо на тематичний вебінар, що відбудеться у партнерстві з Nikon Bioimaging Laboratory.

Вівторок, 25 жовтня 2022

15:00 за київським часом

Візуалізація високого вмісту – це отримання більшої кількості зображень, більше каналів детектування, більше часових точок, більше даних.

Не дивно, що візуалізація та аналіз високого вмісту є потужним інструментом для багатьох застосувань, таких як фенотиповий скрінінг у дослідженнях при розробці ліків. Однак найбільша перевага візуалізації високого вмісту – обсяг цінних даних, який створюється – також це може бути його найбільшим недоліком, створюючи критичні місця в плануванні експерименту, зберіганні даних та аналізі зображень.

Під час цього вебінару у співпраці з доктором Володимиром Нечипоруком-Злоєм (Nikon Bioimaging Laboratory) буде представлено:

  • Стабільна, але гнучка платформа для довгострокового утримання живих клітин, що усуває поширені вузькі місця процесів та забезпечує ефективність роботи в режимі 24/7.
  • Швидка конфокальна візуалізація товстих зразків у 96-лунковому планшеті, таких як сфероїди, органоїди, органи на чіпі та тканині, за допомогою конфокальної системи з CrestOptics X-Light V3 spinning disk і об’єктивів з великою робочою відстанню.
  • Програмні модулі глибокого навчання NIS.ai, які можна навчити виконувати низку різних завдань аналізу, наприклад сегментацію, і які можна інтегрувати в автоматизований конвеєр обробки зображень і аналізу. 

Для участі у вебінарі зареєструйтеся за посиланням.