SLEE medical GmbH – новий партнер компанії IMG

569
SLEE medical GmbH - новий партнер компанії IMG

Початок 2023 року став для нас дуже плідним: ми підписали контракт з німецьким виробником SLEE medical GmbH і досить скоро на нашому сайті з’явиться каталог з усіма рішеннями бренду.

SLEE medical GmbH – піонери точних технологій. З 1954 року компанія створює рішення для патологоанатомічних лабораторій. Асортиментний портфель бренду включає: кріостати, мікротоми, центрифуги, водяні бані та нагрівачі, системи фарбування, лабораторні меблі, витратні матеріали. Виробник пропонує широкий спектр продукції для повноцінного оснащення гістологічної лабораторії та проведення якісних процедур пробопідготовки.

“Ми щодня бачимо, що потрібно нашим клієнтам у всьому світі. Ці вимоги сприяють постійному розвитку та вдосконаленню нашої продукції.” – Стефан Шок, виконавчий директор SLEE medical GmbH.

Партнерство з німецьким брендом відкриває для нас нові можливості, тепер ми маємо змогу надати українським лабораторіям ще більше ефективних рішень, що покращуватимуть робочий процес та допоможуть отримувати досконалі результати.

Запрошуємо і вас відкрити для себе продукцію нашого партнера!