Реєстратори ДТП Bosch-CDR вже на ринку України

301
Реєстратори ДТП Bosch-CDR вже на ринку України

Пристрій знімає та аналізує дані про ДТП безпосередньо з електронних блоків системи авто й дає змогу отримати об’єктивну інформацію про аварію, пришвидшити проведення експертизи.   

Програмно-апаратний комплекс Bosch-CDR, яким вже понад 20 років послуговується поліція США під час розслідування ДТП, нарешті доступний і в Україні. Починаючи з 2023 року, компанія IMG постачає сучасну модель легендарного пристрою українським користувачам. Для замовлення доступна як базова комплектація, так і комплектація із додатковими модулями, підібраними під конкретні завдання користувача. 

За принципом роботи комплекс Bosch-CDR схожий на автомобільний діагностичний сканер й призначений для зчитування/імпорту даних із електронних систем транспортного засобу безпосередньо до пристрою. Програмно-апаратний комплекс Bosch-CDR забезпечує докладну візуалізацію та допомагає вирішити питання доказової інформації під час ДТП, а саме – забезпечити об’єктивними даними для оперативнішої та якіснішої експертизи. 

Прилад зчитує інформацію, яка зберігається в EDR автомобіля, і надає всі дані про аварію у формі звіту CDR.

Bosch є єдиною компанією, яка пропонує комерційно доступний інструмент, що може надати доступ до критичних даних про ДТП від багатьох виробників автомобілів. Пристрій розроблений спеціально для використання правоохоронними органами, розслідувачами аварій, автовиробниками під час краш-тестів, страховими компаніями, автопарками і незалежними експертами.