Порада #24: Використання хімічних структур

567

В пораді минулого тижня для програмного забезпечення Empower (CDS) ми розглянули як додавати інтерактивні події Timed Events у вікно Review або у Report Method. Ця порада стосується того, як додати хімічні структури до піків у Review чи Report Method (Звітному методі).

Чи не було б зручно додавати хімічні структури до піків у ваших хроматограмах? Якщо у вас є опція Chemical Structures, ви можете це зробити.

Дозвольте показати вам як.

Крок 1

Введіть необроблені дані (набір каналів, ін’єкцій чи зразків (Channel, Injection, or Sample Set)) у перегляд та відкрийте метод обробки. Клацніть інструмент Processing Method (рис. 1).

Рисунок 1
Рисунок 1

Крок 2

Перейдіть на вкладку Компоненти (Components) та прокрутіть праворуч, щоб переглянути поля Структура (Structure) (рис. 2). Двічі клацніть по значку в полі Structure 1 Структура для компонента, структуру якого потрібно додати.

Рисунок 2
Рисунок 2

Крок 3

У діалоговому вікні Structure Viewer натисніть Завантажити молекулу (Load Molecule), розташовану праворуч. Знайдіть свої структури, виділіть її у списку та натисніть кнопку Відкрити (рис. 3).

Рисунок 3
Рисунок 3

Крок 4

Structure Viewer відображає попередній перегляд структури (рис. 4). Натисніть кнопку ОК.

Рисунок 4
Рисунок 4

Крок 5

Поля молекулярної маси (Molecular Weight) та формули (Formula) структури 1 заповнено. Клацніть інструмент «Огляд головного вікна» (Review Main Window), щоб повернутися до хроматограми (рис. 5).

Рисунок 5
Рисунок 5

Крок 6

Клацніть інструмент Integrate, клацніть інструмент  Calibrate для стандарту або інструмент Quantitate для зразка, і хімічні структури відобразяться на хроматограмі. Поля молекулярної маси та формули структури 1 заповнено зараз (рис. 6).

Рисунок 6
Рисунок 6

Крок 7

Введіть результат у Preview / Publisher і за допомогою «Автоматична масштабована хроматограма» (Auto Scaled Chromatogram) хімічні структури за замовчуванням з’являються у хроматограмі (рис. 7). Ми можемо модифікувати таблицю піків, щоб вона включала також структурну інформацію. Клацніть Close.

Рисунок 7
Рисунок 7

Крок 8

У Report Publisher клацніть правою кнопкою миші  на таблиці піків та виберіть Властивості таблиці (Table Properties) (рис. 8).

Рисунок 8
Рисунок 8

Крок 9

Виберіть вкладку Table, розгорніть список Peaks та виберіть поля, які ви хочете додати до таблиці. Можна або двічі клацнути або натиснути / перетягнути поля в таблицю (рис. 9).

Рисунок 9
Рисунок 9

Крок 10

Клацніть OK для властивостей таблиці та натисніть інструмент Попередній перегляд (Preview), щоб переглянути змінений звіт. Тепер таблиця містить структурну інформацію (рис. 10).

Рисунок 10
Рисунок 10

Ось і все!

Заключна примітка:

  • Потрібно увійти за допомогою інтерфейсу Pro.
  • Структури повинні бути .mol files.

Наступного тижня в Пораді #25: Калібрування внутрішнього стандарту та кількісний аналіз

 Більше ресурсів:

  • Перегляньте усі наші поради щодо використання програмного забезпечення Empower CDS