Порада #16: Інструменти вкладки Project у вікні Review

540

В пораді минулого тижня для програмного забезпечення Empower (CDS) ми дослідили, як залучити додаткові канали даних до «Огляду», поки він уже відкритий. Ця порада стосуватиметься інструментів рівня проекту у вікні Огляд (Review).

У вас коли-небудь виникала необхідність перевіряти стандартні або вибіркові значення під час перегляду набору результатів? Ви закриваєте вікно Review, переходите до набору зразків (Sample Set) та переходите до Alter Sample, щоб отримати значення? Або що робити, якщо ви хочете переглянути звіт для свого набору результатів (Result Set)? Ви закриваєте Огляд (Review), переходите до Result Set, а потім до попереднього перегляду?

Взагалі, є набагато простіший спосіб виконати ці завдання, поки ви працюєте у вікні Review.

Крок 1

Ми починаємо з огляду з набору результатів (рис. 1). 

Рисунок 1
Рисунок 1

Крок 2

У верхній панелі інструментів розташована група з п’яти інструментів, які були представлені Empower 3 FR2. Опис зліва направо: Попередній перегляд збережених результатів, Зміна зразка, Запуск зразків, Перегляд друку та Аудит результатів (Preview Saved Results, Alter Sample, Run Samples, Print, Result Audit Viewer) (рис. 2).

Рисунок 2
Рисунок 2

Крок 3

Якщо натиснути «Попередній перегляд збережених результатів» (Preview Saved Results), відкриється діалогове вікно «Метод звіту» (Open Report Method Dialogue), і можна вибрати «Метод звіту» (Report Method) для попереднього перегляду звіту для набору результатів (рис. 3 та 4).

Рисунок 3
Рисунок 3
Рисунок 4
Рисунок 4

Крок 4

Якщо натиснути Alter Sample, відкриється вікно Set Alter Sample Set, і можна переглянути вагу зразка (Sample Weight), розбавлення (Dilution) та інші значення, введені для зразків (рис. 5).

Рисунок 5
Рисунок 5

Крок 5

Якщо натиснути Запустити зразки (Run Samples), я можу вибрати хроматографічну систему, а потім запустити метод набору зразків (Sample Set Method) (рис. 6 та 7).

Рисунок 6
Рисунок 6
Рисунок 7
Рисунок 7

Крок 6

Інструмент “Друк” (Print) друкує хроматограму, що відображається в даний час, а програма перегляду результатів – це нова класна функція, про яку я розповім у наступній пораді!

Заключна примітка:

Якщо ви використовуєте інтерфейс QuickStart, у вас буде 4 інструменти мінус один для запуску зразків (Run Samples). Все саме тому, що ви можете ініціювати метод набору зразків, натиснувши кнопку “Press”, щоб запустити інструмент поточного набору зразків у лівому нижньому куті екрана (рис. 8).

Рисунок 8
Рисунок 8

Наступного тижня в Пораді #17: Параметри маркування піків у вікні Review/Report method

Більше ресурсів:

  • Перегляньте всі наші поради щодо використання програмного забезпечення Empower CDS