Оптичний мікроскоп Nikon Eclipse Ei. Огляд рішення

596
Оптичний мікроскоп Nikon Eclipse Ei. Огляд рішення

Розповідаємо більше про мікроскоп, який отримав одразу дві престижних нагороди за дизайн та зручність користування – «Red Dot Award: Product Design 2022» та «IF Design Award 2022»

Оптичний мікроскоп Nikon ECLIPSE Ei – це поєднання унікальних цифрових та дизайнерських рішень, які забезпечують високу якість досліджень. Надійний інструмент з продуманим, інтуїтивно зрозумілим дизайном, який підійде як для рутинних досліджень у лабораторії, так і для навчання. Детальніше про нього – у нашому огляді. 

Дизайн, продуманий до дрібниць

Оптичний мікроскоп Nikon Eclipse Ei

Усі рішення Nikon вирізняються не лише надійністю та унікальними оптичними технологіями, але й дизайном – зручним, функціональним та зрозумілим для користувача. І оптичний мікроскоп Nikon ECLIPSE Ei не є винятком. Інженери продумали конструкцію приладу до найменших деталей, аби максимально спростити процес роботи та забезпечити його безперебійність. 

 1. Управління освітленням – на фронтальній частині мікроскопа.
 2. Револьверний механізм перемикання об’єктивів дає змогу легко перемикатись між збільшеннями.
 3. Спеціальний дизайн тубуса дає можливість обрати зручну позу для спостереження зразків.

  Конструкція Nikon Eclipse Ei
 4. Спеціальні позначення спрощують роботу з мікроскопом, тож навіть користувач-новачок почуватиметься впевнено.
 5. Предметний столик без виступів з обох боків.
 6. Налаштування фокусу з обох сторін мікроскопа, що забезпечує просте управління мікроскопом під час дослідження.

  Конструкція Nikon Eclipse Ei
 7. Кольорові позначки необхідного положення апертури, які відповідають кожному з об’єктивів.
 8. Обмеження висоти підіймання предметного столика, що дає змогу запобігти пошкодження зразка або об’єктива.
 9. Можливість повертати тубус мікроскопа в положення зберігання, щоб уникнути випадкових пошкоджень мікроскопа, коли ним не користуються.

  Конструкція Nikon Eclipse Ei

Конструкція Nikon Eclipse Ei

Також в корпусі Nikon Eclipse Ei передбачено місце для зберігання блоку і шнура живлення – дрібниця, яка допоможе впорядкувати простір на робочому місці. 

Провідні оптичні технології

Конструкція Nikon Eclipse Ei

Nikon розробляє та вдосконалює оптичні технології з моменту свого заснування в 1917 році. Мікроскоп ECLIPSE Ei оснащено високоякісною оптикою Nikon, яка є результатом понад 100-річного досвіду розробників та інженерів бренду.

Спеціальні об’єктиви серії CFI BE2 Plan Achromat і окуляри 10X забезпечують широке поле зору 20мм, що дає змогу швидше дослідити зразок. Об’єктиви з корекцією на нескінченність та корекцією хроматичних аберацій забезпечують висококонтрастні зображення, які точно передають колір і форму зразків.

Спеціальні об’єктиви серії CFI BE2 Plan Achromat

Об’єктив 100X* з високою роздільною здатністю демонструє чудову якість зображення завдяки використанню імерсійної олії, чітко відображаючи тонкі структури. Об’єктив 60X* не потребує використання імерсійної олії для спостереження з великим збільшенням.

*(опція)

Система освітлення оснащена лінзою Fly Eye для досягнення рівномірної яскравості по всьому полю зору. Як джерело світла використовуються довговічні світлодіоди з низькою робочою температурою, розраховані на приблизно 60 тисяч годин роботи. 

Система освітлення оснащена лінзою Fly Eye

Nikon Eclipse Ei за бажанням можливо під’єднати до цифрової фото- та відеокамери Digital Sight 1000, для отримання цифрових зображень та роботи з ними.

Конструкція Nikon Eclipse Ei

Використання новітніх цифрових технологій дозволило відкласти вбік паперову інструкцію. Взявши в руки смартфон і, відсканувавши QR-код з самого мікроскопа, ми отримуємо інтерактивний посібник з експлуатації, який включає в себе ілюстрації і навчальні відео.

Конструкція Nikon Eclipse Ei

Оптичні мікроскопи ECLIPSE Ei – надійний інструмент, який вдало поєднує провідну оптику, продуманий функціональний дизайн та забезпечує максимальну зручність управління під час роботи зі зразками. Купуючи мікроскоп Nikon Eclipse Ei у компанії IMG – єдиного акредитованого постачальника мікроскопії Nikon в Україні, ви також отримуєте якісну та своєчасну методичну й сервісну підтримку від сертифікованих виробником спеціалістів.