Мас-детектор RADIAN ASAP

749

Моментальна сила знань

Якщо ви хочете поліпшити процес дослідження нових ліків, розширити свої клієнтські послуги або просто стати більш конкурентоспроможними за термінами виконання аналізів, то впровадження прямого МС-аналізу збільшить ефективність всієї системи, допомагаючи досягти ваших операційних цілей. RADIAN ASAP, що поєднує в собі гнучкість, простоту роботи і швидкість без необхідності складної пробопідготовки, розділення та можливості швидкого МС аналізу, допоможе вам і вашій лабораторії досягти більшого.

  • Просте управління і інтерпретація даних
  • Мінімальна пробопідготовка
  • Розділення не потрібно
  • Результати та класифікація в реальному часі.

 

Компактний без компромісів

RADIAN ASAP – це нова спеціалізована система прямого аналізу, спеціально розроблена для швидкого, простого і недорогого аналізу рідин і твердих тіл. Розроблений з використанням перевіреної і надійної технології одноквадрупольної мас-спектрометрії в поєднанні з можливістю аналізу твердих речовин за атмосферного тиску (ASAP), RADIAN ASAP забезпечує якість і простоту використання при своїх компактних розмірах.

Одноквадрупольний мас-детектор забезпечує високоякісні мас-спектральні дані без будь-якої спеціальної підготовки або досвіду. Це усуває необхідність звертатися до спеціалізованих лабораторій і чекати результатів.

Робочий процес за 4 простих кроки

Робота з RADIAN ASAP проста і інтуїтивно зрозуміла, що дозволяє користувачам отримувати результати з мінімальною пробопідготовкою або без неї, що робить його ідеальним інструментом для лабораторій. Що робить систему доступною для широкого кола додатків і робочих процесів, так це можливість іонізувати молекули безпосередньо з рідини або твердого тіла.

1. Очистіть капіляр 2. Помістіть зразок в капіляр 3. Вставьте капіляр, щоб почати збір даних 4. Візуалізація даних в реальному часі
Криміналістика

RADIAN ASAP та LiveID гарантують, що криміналістичні лабораторії можуть швидко перевірити зразки на відповідність з бібліотеки відомих сполук для швидкої і надійної ідентифікації заборонених речовин. Чутливість і селективність мас-спектрометрії забезпечує точність у виявленні лікарських засобів за допомогою простого і ефективного робочого процесу сортування.

Продукти харчування та навколишнє середовище

Загроза шахрайства з продуктами харчування висуває додаткові вимоги як до харчової промисловості, так і до регулюючих органів щодо захисту споживачів продуктів та підтримці репутації бренду. Швидкий аналіз з RADIAN ASAP і LiveID забезпечує потужну комбінацію мас-спектрометрії та хемометричного моделювання, що дозволяє користувачам легко і ефективно перевіряти зразки і приймати більш швидкі рішення.

Хімічні речовини та матеріали

RADIAN ASAP і IonLynx підтримують лабораторії контролю якості та розробки в хімічній промисловості для зниження витрат і підвищення ефективності. Робочі процеси, такі як тестування нового матеріалу або характеристик складу можна значно спростити. Функції, в тому числі аналіз температурного градієнта, ідеально підходять для складних зразків, зазвичай тих, які використовуються в хімічній промисловості.

Фармація

Попит на прискорення процесу розробки ліків ніколи не був таким високим. RADIAN ASAP забезпечує хімікам-синтетикам легкий доступ до мас-спектральних даних для миттєвої оцінки ходу реакції і визначення фракцій очищення, підвищуючи ефективність лабораторії.

Навчальні заклади

Простота і зручність використання роблять RADIAN ASAP ідеальним інструментом для завантажених академічних лабораторій, яким потрібне надійне рішення.

Програмні рішення для швидкої інтерпретації і класифікації

Програмне забезпечення LiveID дозволяє класифікувати зразки в реальному часі за допомогою RADIAN ASAP. Інформація надається користувачеві під час аналізу, що дозволяє в режимі реального часу приймати рішення і усувати сумніви в ідентичності зразка.

 

LiveID – перевірка автентичності

Для клієнтів, які досліджують автентичність, фальсифікацію, якість харчових продуктів або сировини, LiveID використовує статистичні моделі для класифікації зразків. По-перше, автентичні або перевірені зразки використовуються для створення і перевірки статистичної моделі. Перевірена модель може потім використовуватися з тестовими зразками і генерувати живі класифікації.

LiveID – Порівняння з бібліотекою

LiveID також може виконувати робочі процеси порівняння з бібліотекою в реальному часі. Програмне забезпечення зіставляє всі сполуки в бібліотеці з кожним аналізованим зразком, даючи оцінку від 1 до 1000, де значення, близькі до 1000, вказують на те, що, ймовірно, очікувана сполука знаходиться в зразку; більш низькі бали вказують на те, що вона малоймовірно присутня у вибірці.

Автоматизована обробка даних і звіти

Користувачі мають можливість налаштовувати обробки для створення автоматичних звітів з масовим підтвердженням в форматі PDF, друку або браузері з обробкою OpenLynx.

IonLynx дозволяє користувачам визначати рівні і відносні співвідношення аналітів в складних зразках при моніторингу складу і контролі якості. IonLynx забезпечує автоматичну обробку та створення звітів по нехроматографічним набором даних, наприклад, створеним RADIAN ASAP.