Інноваційна новинка від Nikon: Інтелектуальна система візуалізації ECLIPSE Ji

932
Інноваційна новинка від Nikon: Інтелектуальна система візуалізації ECLIPSE Ji

Використання ШІ (штучного інтелекту) для прискорення біологічних досліджень та розробок для відкриття ліків

У вересні 2023 року в м. Амстердам (Нідерланди) компанія Nikon Europe B.V. оголосила про випуск інтелектуальної системи візуалізації ECLIPSE Ji, яка використовує штучний інтелект (ШІ) для автоматизації отримання та аналізу зображень клітин, оптимізуючи робочі процеси дослідження, пов’язані з раком і нервовими захворюваннями. 

ECLIPSE Ji має конструкцію мікроскопа без окулярів, що в поєднанні з програмним забезпеченням для обробки зображень NIS-Elements SE (продається окремо) забезпечить стандартизовані дослідження* для отримання зображень, аналізу та відображення даних.

*Оцінка біологічних реакцій за допомогою культивованих клітин.

Eclipse Ji 2

Історія 

Отримання та аналіз зображень є складним процесом і вимагає спеціальних знань, незамінних у дослідженні та розробці ліків. Nikon розробила інтелектуальну систему обробки зображень ECLIPSE Ji, яка використовує глибоке навчання, різновид штучного інтелекту, для значної автоматизації типових завдань у робочих процесах отримання й аналізу зображень. Це спрощує роботу з мікроскопом та допомагає користувачам зосередитися на більш творчій діяльності, наприклад, на розробці нових гіпотез на основі отриманих даних.

Крім того, до ECLIPSE Ji можна інтегрувати  додаткове обладнання для візуалізації, щоб досягти таких же дослідницьких можливостей, як і в інвертованому мікроскопі. Ця гнучкість дозволяє підтримувати широкий спектр завдань від рутинних аналізів до прикладних досліджень, сприяючи підвищенню ефективності та прискоренню досліджень і розробок у сфері створення лікарських засобів.

Головні переваги

Eclipse Ji 3

  • Попередньо налаштовані та оптимізовані експерименти “під ключ” зводять до мінімуму час, витрачений на визначення параметрів, і максимізують збір даних.
  • Інтерфейс програмного забезпечення Smart Experiment ECLIPSE Ji використовує нещодавно розроблений штучний інтелект (ШІ), впроваджений для мінімізації помилок і максимізації збору даних.
  • Зображення та аналіз одноклітинних зображень з легкістю. ШІ на основі глибокого навчання визначає налаштування зйомки та параметри аналізу зображень, заощаджуючи дослідникам дорогоцінний час роботи з мікроскопом.

Інтелектуальна система візуалізації ECLIPSE Ji вже доступна до замовлень