IMG продовжує працювати для вас

440

У цей складний для нашої держави час ми продовжуємо працювати та підтримувати економіку України. 

Разом із нашими партнерами – всесвітньо відомими брендами Waters, Peak Scientific та Elementar – ми і надалі постачаємо товари та підтримуємо діяльність наших клієнтів, забезпечуючи відповідний рівень обслуговування. 

Як і раніше, компанія IMG особливу увагу приділяє підтримці клієнтів. Тож наші інженери надають сервісне обслуговування у регіонах, де немає активних бойових дій. Наші клієнти можуть отримати методичну підтримку, а також допомогу у навчанні для роботи з обладнанням та програмним забезпеченням до нього.

Наші партнери поділяють біль від подій, що відбуваються у нашій державі, та надають свою підтримку. 

Зокрема, компанія Waters оприлюднила офіційну позицію, у якій заявила про повне припинення роботи з РФ та Білоруссю. Водночас Waters і надалі надає підтримку користувачам та замовникам в Україні, окрім окупованих територій. Компанія також повідомляє, що фізичні візити фахівців Waters в Україну наразі неможливі, їх відновлять, щойно ситуація стабілізується. 

Інший ключовий партнер IMG – Peak Scientific також продовжує підтримувати клієнтів і користувачів в Україні. Також компанія підтримала Фонд біженців Daily Mail та пожертвувала 250 тисяч фунтів стерлінгів до фонду, який уже зібрав понад 4 мільйони фунтів стерлінгів для надання біженцям притулку, одягу та їжі. 

Про це компанія повідомила на своїй офіційній сторінці в мережі LinkedIn. 

“Ми в Peak шоковані та засмучені конфліктом в Україні і щиро співчуваємо всім постраждалим. Ми раді, що маємо змогу підтримати Фонд для біженців, заснований Daily Mail. Peak пожертвувала 250 тисяч фунтів стерлінгів до Фонду, і, разом із читачами Daily Mail, нам вже вдалося зібрати загалом 4 мільйони фунтів стерлінгів. Ми сподіваємося, що це пожертвування, направлене на підтримку організацій із надання допомоги біженцям житлом, одягом та продуктами, зможе полегшити стан постраждалих внаслідок конфлікту”, – йдеться у повідомленні. 

Рішення припинити роботу з Росією прийняла і компанія Elementar. Її офіційна позиція стосується не лише припинення діяльності із бізнесами в Росії, але й співпраці з особами, організаціями та компаніями, на які розповсюджуються санкції світової спільноти. 

“Ми ухвалили рішення про необхідність на деякий час припинити бізнес з Росією, а також особами, організаціями із санкційного списку. 

Це включає не лише виконання нових замовлень, але також укладення нових договорів, надання послуг і робота за чинними контрактами ( в т.ч. гарантійні претензії). Окрім того, рішення також розповсюджується на ділову діяльність з компаніями, які контролюються російськими компаніями, особами та організаціями із санкційного списку. За жодних обставин не має скластися враження, що ми діємо в обхід санкцій через угоди з контрольованими філіями цих компаній”, – йдеться у повідомленні Elementar. 

Analytic Jena – один із найбільших у світі постачальників аналітичних, біоаналітичних та оптичних систем для промислового та наукового застосування, який є одним із основних партнерів компанії IMG, також повідомив про припинення всіх прямих та непрямих постачань до Російської Федерації. Про це йдеться у їхньому офіційному листі. 

“Після вторгення до України США та країни ЄС ввели масштабні санкції проти Російської Федерації. З метою дотримання запровадженого ембарго, компанія призупиняє всі прямі та непрямі постачання до Росії. Ми і надалі будемо стежити за ситуацією”, – зазначається у листі.  

Працюймо разом!

Вперед до перемоги🇺🇦