GetEmpowered: Browse Projects | Порада #6

550

Автор Neil Lander від 28 лютого 2017

Порада #6: Огляд інформації, пов’язаної з результатом

У останній версії програми Empower Software ми вивчили, як знайти інформацію у Browse Project за допомогою фільтрів перегляду (View Filters). Тепер ми ознайомимося з інформацією, пов’язаною з результатом у Browse Project.

Часом бувають моменти, коли вас можуть попросити пояснити як сформувався результат. Деякі з питань, які можуть виникнути:

  • Які параметри інструменту використовувалися для збору даних?
  • Яку колонку було використано?
  • Хто згенерував результат?
  • Який метод обробки та/або калібрувальна крива використовувався для отримання кількісного результату?
  • Чи електронним шляхом зібрано результат?
  • Які записи аудиту існують для цього результату?

Крок 1

Ми можемо використовувати комбінацію функції View As (яку ми вивчали в попередній версії) і View Filters для того, щоб легше і швидше отримати інформацію. Якщо клацнути правою кнопкою миші на результаті та вибрати View As, ми побачимо зв’язки, які створює Empower Software. Давайте скористаємося цими зв’язками, щоб відповісти на перелічені питання.

Empower Browse Projects, рисунок 1

Крок 2

Якщо ви обрали Instrument Methods, Empower Software переходить до вкладки Methods і відображає Instrument Method, який має параметри для збору даних. За допомогою редактора фільтрів перегляду створіть фільтр перегляду з назвою Method Details, який відображає версію методу та його ідентифікатор номер. Ці умови гарантують, що наявний вигляд – це точна версія методу, який використовувався раніше, навіть якщо метод був змінений з тієї дати.

Empower Browse Projects, рисунок 2

Крок 3

Якщо ви придивитеся на таблицю Результати на рисунку 1, то побачите назву eCord та серійний номер eCord. (Використовуючи редактор фільтрів перегляду, додайте ці поля до таблиці.) Якщо ви використовуєте ACQUITY UPLC з активними колонками eCord, ці поля інформації автоматично заповнюються без втручання користувача. Якщо ви використовуєте колонку, яка не підтримує eCord, у Empower, за замовчуванням, знаходяться спеціальні поля, які можна використовувати для запису цієї інформації.

Крок 4

Якщо ви створили такий фільтр, щоб включити поля Acquired By та Processed By, ви зможете легко побачити хто збирав та обробляв дані.

Empower Browse Projects, рисунок 3

Крок 5

Якщо ви клікнете правою кнопкою миші на результаті та оберете View As Processing Method, Empower CDS Software перейде на вкладку Methods і відобразить Processing Method including Method Version та Method ID.

Empower Browse Projects, рисунок 4

Крок 6

Якщо ви вибрали “Криві калібрування” (Calibration Curves), програмне забезпечення перейде на вкладку “Криві” (Curves) та відобразить криві калібрування разом з їх ID номером.

Empower Browse Projects, рисунок 5

Крок 7

Якщо ви створили фільтр, щоб включити Sign Offs, можна швидко побачити, чи було підписано результат.

Empower Browse Projects, рисунок 6

Крім того, ви можете клікнути правою кнопкою миші на результаті та вибрати Sign Offs, а Empower перейде до вкладки Sign Offs, де можна ознайомитися з додатковою інформацією.

Empower Browse Projects, рисунок 7

Етап 8

Якщо ви обрали Audit Records, Empower переходить до вкладки Audit Trails, де можна переглянути записи аудиту для цього результату.

Empower Browse Projects, рисунок 8

Ви можете спостерігати, що використання комбінації функції View As і View Filters дозволяє легко та швидко отримати потрібну інформацію.

Я сподіваюся, що ця порада була корисною! У своєму наступному блозі я розповім про те, як використовувати стару версію методу з Порадою #7 – Використання старих версій методу.