GetEmpowered: Browse Projects | Порада #4

592

Автор Neil Lander від 15 лютого 2017

В останньому  пості серії для Empower Software ми знайомилися з інтерфейсом QuickStart. Протягом наступних кількох тижнів ми будемо знайомитися з тим як сортувати та шукати дані у Browse Project.

Давайте почнемо!

Порада #4: Як сортувати та шукати дані у Browse Project.

У Empower Chromatography Data Software (CDS), ви можете створити багато методів, зібрати багато даних і генерувати результати. Однак, це може бути проблематично, коли справа заходить до розташування даних у проекті. Існує безліч різних способів сортування та пошуку даних у вікні проекту.

  1. Клік по заголовкам стовпців. Наприклад, давайте подивимося на таблицю injections. (Рис. 1)

Рисунок 1

  1. Якщо ви клікаєте на заголовок SampleName, він сортує зразки за назвою в алфавітному порядку у порядку зростання. (Рис. 2)

Рисунок 2

Ця методика працює на будь-якому стовпчику будь-якої з таблиць у вікні проекту.

  1. Клікніть правою кнопкою миші на рядку та оберіть View As. Це дозволяє нам скористатися перевагами, які створює реляційна база даних Oracle. Наприклад, клікнемо правою кнопкою миші на Sample Set у таблиці Sample Sets і виберемо View As. (Рис. 3)

Рисунок 3

  1. У підменю зображені різні способи перегляду набору зразків. Виберемо Injections. (Рис. 4)

Рисунок 4

Зараз ми бачимо лише ін’єкції для цього набору зразків (sample set).

  1. У вікні проекту є два інструменти, які працюють разом з функцією View As – View As Previous і View As Next. Ці інструменти запам’ятовують кроки, які ви зробили, щоб отримати певний вигляд. Якщо натиснути кнопку View As Previous (рис. 5), Empower повертає вас до таблиці Sample Sets.

Рисунок 5

  1. Якщо клікнути на View As Next (рис. 6), Empower переводить вас до таблиці Injections.

Рисунок 6

Я сподіваюся, що вам ця порада була корисною. Ми продовжуватимемо розглядати сортування та знаходження інформації у вікні перегляду проекту за допомогою Поради #5 – Використання фільтрів перегляду. Ви також можете наздогнати попередній матеріал по програмному забезпеченню Empower Software.