Get Empowered: Browse Projects | Порада #10

529

Автор Neil Lander від 28 березня 2017

Порада # 10: Пошук у декількох проектах

В пораді минулого тижня для Empower Chromatography Data Software (CDS) ми дослідили, як створюються ідентифікаційні номери. У цьому блозі ми розберемося, як використовувати загальний вигляд проекту Empower для пошуку по декількох проектах.

Давайте розпочнемо.

Вам коли-небудь доводилося знаходити метод чи результат, але не були впевнені, в якому проекті шукати? Більшість із нас вдається до відкривання та закривання окремих проектів, поки не знайдемо те, що шукаємо. Альтернативою було б використання режиму «Глобальні проекти» (Global Projects) для пошуку кількох проектів.

Крок 1

З інтерфейсу Pro виберіть Configure the System (Налаштувати систему) (Рис. 1).

Рисунок 1

Крок 2

Коли відкриється Configuration Manager, виділіть два чи більше проектів, клацніть правою кнопкою миші один із виділених проектів та виберіть Відкрити (Open) (Рис. 2).

Рисунок 2

Крок 3

Це глобальний перегляд проекту. Якщо ви придивитесь уважніше, вкладки такі ж, як і в окремому проекті; однак ми зараз переглядаємо два проекти в цьому прикладі (Рис. 3). Існує додатковий стовпець, Project Name (назва проекту), який повідомляє нам, у якому проекті можна знайти конкретний елемент.

Рисунок 3

Крок 4

Усі речі, про які ми говорили в попередніх статтях щодо розширення можливостей CDS – сортування даних, використання View As та використання View Filters – застосовуються до всіх таблиць у Global Projects View (Перегляді глобальних проектів) (Рис. 4). У цьому прикладі ми бачимо фільтр перегляду під назвою PQ Standards (Стандарти PQ), який при застосуванні відображає всі зразки, які мають назви, що містять PQ та мають Sample Type Standard (стандарт типу зразка).

Рисунок 4

Крок 5

Ми можемо додати більше проектів до перегляду, натиснувши інструмент Projects Available (Доступні проекти). Коли ви натискаєте інструмент, він відображає список проектів, з яких ми можемо вибрати. Якщо ми хочемо включити додатковий проект у подання, виберіть його та натисніть Activate (Активувати) (Рис. 5).

Рисунок 5

Кілька заключних моментів:

  • Ви повинні увійти в систему Empower за допомогою інтерфейсу Pro, щоб скористатися цією функцією.
  • Ви можете перейти до окремого проекту під час перегляду Global Projects, вибравши проект з дерева зліва. Потім можна повернутися до перегляду Global Projects.

Наступного тижня ми розглянемо Пораду #11: Порівняння результатів різних проектів