ECLIPSE Ci-L plus сприяє більш комфортному клінічному обстеженню

339
ECLIPSE Ci-L plus сприяє більш комфортному клінічному обстеженню

Диспансеризація відіграє важливу роль у наданні медичної допомоги. Компанія Nikon розробила новий біологічний мікроскоп ECLIPSE Ci-L plus з метою зниження фізичного та розумового навантаження лікарів та лаборантів, які щодня використовують мікроскопи. 

Доктор Акіра Йошикава з відділення анатомічної патології Медичного центру Камеда — провідної лікарні в південній частині префектури Тіба, Японія — поділився своїми думками після використання мікроскопа ECLIPSE Ci-L plus та нещодавно розробленого об’єктива для мікроскопів CFI Plan Apochromat Lambda D для практичного повсякденного використання.

Акіра Йошикава
Акіра Йошикава

Мікроскоп ECLIPSE Ci-L plus забезпечує швидкі та точні спостереження.

Які спостереження ви здебільшого проводите? Крім того, скільки приблизно ви проводите їх за день?

Д-р Йошикава: «У моєму випадку, оскільки я працюю у загальному медичному центрі, я працюю з широким спектром зразків, включаючи системні органи, такі як травна, дихальна та кровоносна системи, а також зразки крові. Щодо кількості спостережень, я думаю, що зазвичай переглядаю від 20 до 40 випадків на день для гістопатології та цитопатології». 

Акіра Йошикава

― Ви коли-небудь відчували, що проведення всіх цих спостережень є стресом чи навантаженням на ваш організм?

Д-р Йошикава: «У дні, коли проводилося багато спостережень, я часто пізніше помічав, що моя спина скута, і це, мабуть, тому, що моя поза для спостереження не є ідеальною. Крім того, ми часто змінюємо збільшення, коли спостерігаємо зразки чи екземпляри. Якщо інтенсивність світла не відрегульована належним чином, іноді вона може стати надто яскравою, що може викликати величезне навантаження на мої очі».

― Які ваші враження від використання ECLIPSE Ci-L plus?

Д-р Йошикава: «Оскільки я можу точно налаштувати довжину та кут нахилу бінокулярного тубуса, я відчуваю, що моє тіло втомлюється менше, ніж раніше, мабуть тому, що я можу спостерігати за зразками у більш зручній позі. ECLIPSE Ci-L plus був встановлений у будівлі клініки, а також використовувався іншими лікарями, тому я вносив деякі корективи щоразу, коли проводив спостереження».

Ергономічний бінокулярний тубус дозволяє регулювати кут нахилу та подовження тубуса окуляра
Ергономічний бінокулярний тубус дозволяє регулювати кут нахилу та подовження тубуса окуляра 
Висота ручки також регулюється
Висота ручки також регулюється
Акіра Йошикава
Акіра Йошикава

― Як щодо навантаження на очі?

Д-р Йошикава: «Нам доводиться часто змінювати збільшення об’єктиву, особливо для гістопатологічних зразків. Цей мікроскоп здатний реєструвати інтенсивність світла, на яку ми його налаштували. І оскільки ця зареєстрована інтенсивність світла автоматично відтворюється, немає раптових відблисків, що, я думаю, безумовно знижує навантаження на очі».

Поворот циферблата регулює інтенсивність світла, а натискання запам'ятовує його.
Поворот циферблата регулює інтенсивність світла, а натискання запам’ятовує його.

 

Записана інтенсивність світла автоматично відтворюється при перемиканні на об'єктив, що записується.
Записана інтенсивність світла автоматично відтворюється при перемиканні на об’єктив, що записується.

Розширення галузі майбутніх клінічних досліджень

Для клінічних досліджень у кожного лікаря та лаборанта є своя найзручніша поза та положення рук, що допомагає їм проводити спостереження. Також є індивідуальні переваги у налаштуваннях регулювання яскравості світла. Таким чином, їх найкраще поєднання для кожного спостерігача призводить до більш швидкого та точного дослідження великої кількості зразків з меншою напругою – і все це для збереження високого рівня концентрації.

ECLIPSE Ci-L plus був розроблений на основі численних досліджень у клінічних умовах та інтерв’ю з потенційними користувачами на етапах планування та розробки. Були розглянуті різні аспекти того, як дати користувачам можливість робити швидкі та точні спостереження при одночасному зниженні їхньої фізичної та розумової напруги. Мікроскоп ECLIPSE Ci-L plus розроблений таким чином, щоб ефективно допомагати лікарям та лаборантам у проведенні клінічних досліджень на місцях, сприяючи здоров’ю та благополуччю більшої кількості людей, ніж будь-коли раніше.

Акіра Йошикава

Д-р Йошикава також застосував нещодавно розроблені об’єктиви для мікроскопів CFI Plan Apochromat Lambda D 10x та 40x. Він високо оцінив їх і прокоментував: «При скринінгу швидкої цитопатології завжди неясно, що краще використовувати: 4-кратну чи 10-кратну лінзу. Однак цей 10-кратний об’єктив забезпечує широке поле зору з високою роздільною здатністю, що надзвичайно корисно. Крім того, при 40-кратному збільшенні ви можете точніше спостерігати за метою з мінімальною аберацією».

Об'єктив Nikon для мікроскопів CFI Plan Apochromat Lambda D
Об’єктив Nikon для мікроскопів CFI Plan Apochromat Lambda D

З оригінальним інтерв’ю ви можете ознайомитись, перейшовши на сайт Nikon