Використання старшої версії методу | Порада #7

544

Автор Neil Lander від 7 березня 2017

Порада #7: Використання старшої версії методу

Минулого тижня у пораді #6 про Empower Chromatography Data Software (CDS) ми розглянули можливість перегляду інформації, пов’язаної з результатом. У сьогоднішній підказці ми розглянемо як використовувати стару версію методу у Browse Project.

Коли ми розглядаємо метод на вкладці Методи у Browse Project, Empower відображає поточну версію цього конкретного методу. Можуть бути випадки, коли необхідно використовувати стару версію методу. Ці обставини можуть включати:

  • запуск збереженого зразка та необхідність використання старих версій інструментального методу, методу обробки та, можливо, методу звіту;
  • використання нової або іншої колонки, що вимагає повернення до оригінальних версій як інструменту, так і методів обробки;
  • використання нового або іншого інструменту, який може вимагати використання старої версії інструментального методу;
  • використання оригінальної версії методу як шаблону для всіх наступних методів.

Крок 1

Починаючи з вкладки методів у Browse Project, клацніть правою кнопкою миші на методі та виберіть Method Properties (Властивості методу). У цьому прикладі є дві версії виділеного методу. Підказка: створіть фільтр перегляду, який відображатиме поля Method Version та Method ID. (Рисунок 1)

Рисунок 1

Крок 2

У вікні Method Properties ми бачимо, що існує два рядки інформації, і якщо ми прокручуємо праворуч, ми бачимо ідентифікаційний номер і версії методу. (Рисунок 2)

Рисунок 2

Крок 3

Якщо ви хочете переглянути різницю між версіями, ви можете виділити обидва рядки та клікнути Differences (Відмінності). (Рисунок 3)

Рисунок 3

Крок 4

Це дає вам можливість одночасно побачити дві версії методу і в чому вони відрізняються між собою – у цьому прикладі, Touchdown%. (Рисунок 4)

Рисунок 4

Крок 5

Якщо нам потрібно використовувати стару версію методу, ми виділимо рядок для якого ми хочемо застосувати версію, і натиснемо кнопку Save As Current (Зберегти як поточну). З’являється Access Method question. (Рисунок 5)

Рисунок 5

Крок 6

Натисніть «Так», у полі для Access Method question. Зверніть увагу на те, що зараз існує третя версія методу. (Рисунок 6)

Рисунок 6

Empower залишає оригінальну версію незмінною і створює нову версію, ідентичну оригінальній. Тепер, якщо ви шукаєте властивості методу, таблицю методів Browse Project (або обидва), ви бачите, що є нова версія, яка являється поточною версією цього методу. Старіша версія методу готова до використання.

Ми бачимо, що повернення старішої версії методу, незалежно від її типу, дуже легко зробити.

Наступного тижня в Пораді #8 ми розглянемо як порівняти калібрувальні криві.