Get Empowered: Збір даних та метод набору зразків | Порада #12

547

Автор Neil Lander від 11 квітня 2017

Порада # 12: Збір даних та метод набору зразків

В пораді минулого тижня для програмного забезпечення Empower (CDS) ми завершили нашу серію  Browse Projects (Перегляд проектів) та вивчили, як порівняти результати різних проектів.

Цього разу я починаю нову тему: Збір даних та метод набору зразків. Ми розглянемо, як використовувати програмне забезпечення Empower для збереження інструментального методу  для систем HPLC, GC, UHPLC або UPLC за допомогою Method Set (набору методів).

Для введення зразка або запуску Sample Set Method (метода набору зразків) нам потрібен Method Set, який містить інструментальний метод.

Крок 1

У інтерфейсі Pro виберіть Browse Projects (перегляд проектів) (Рис. 1).

Рисунок 1

Крок 2

Виберіть проект із списку та натисніть ОК (Рис. 2).

Рисунок 2

Крок 3

Оберіть таблицю методів (Methods tab) (Рис. 3).

Рисунок 3

Крок 4

Клацніть правою кнопкою миші в таблиці та виберіть Новий метод (New Method), інструментальний метод (Instrument Method) (Рис. 4).

Рисунок 4

Крок 5

Якщо у вас є кілька хроматографічних систем, виберіть ту, для якої потрібно створити новий інструментальний метод, і натисніть кнопку ОК (Рис. 5).

Рисунок 5

Крок 6

Введіть параметри нового інструментального методу. У меню Файл (File menu) виберіть Зберегти з набором методів (Save with Method Set) (Рис. 6).

Рисунок 6

Крок 7

Введіть назву нового інструментального методу (Instrument Method), будь-які відповідні коментарі та натисніть кнопку Зберегти (Save ) (Рис. 7).

Рисунок 7

Крок 8

Потім програма Empower запропонує ввести ім’я для набору методів. Введіть ім’я, відповідні коментарі та натисніть кнопку Зберегти (Рис. 8).

Рисунок 8

Крок 9

Тепер ми бачимо новий інструментальний метод (Іnstrument Method) та набір методів (Method Set) у таблиці Методи (Рис. 9).

Рисунок 9

Кілька заключних моментів:

  1. Ви повинні увійти в програму Empower за допомогою інтерфейсу Pro, щоб скористатися цією функцією.
  2. Ви також можете це зробити у вікні «Аналізувати зразки» (Run Samples), натиснувши «Правка» (Edit) у полі «Інструментальний метод» (Instrument Method) та виконуючи кроки 6–9, викладені вище (Рис. 10).

Рисунок 10

Наступного тижня в Пораді #13 – вкладка «Purity» в редакторі компонентів

Більше ресурсів:

  • Дивіться всі наші поради щодо використання програмного забезпечення Empower CDS