Get Empowered: Вікно перегляду та метод обробки | Порада #40

681

Стаття написана Нілом Ландером 25 жовтня, 2017 року

Порада #40: Розрахунок домішок у зразках (частина 1)

З поверненням до Get Empowered! В нашій останній статті блогу, присвяченому програмному забезпеченню Empower, у нас була остання стаття з блоку, де ми розглядали, як працювати з піками, що не ідентифікуються через зміщення часу виходу.

Цього тижня ми розпочинаємо новий блок, де будемо обговорювати визначення та розрахунок домішок у зразках (частина 1).

Перед тим, як ми почнемо розглядати специфічні методи розрахунку, включаючи домішки, є одна річ, яку би я хотів сказати. Навіть коли ми визначили назви наших піків та очікуваний час виходу в методі обробки, часто наші зразки мають піки домішок, на які ми не очікували, і, відповідно, вони не мають назви. Тому існує функція у методі обробки, яка підписує ці невідомі піки. Навіщо нам це? Така функція дає нам можливість посилатися на ці піки у полях користувачів та звітах, а також групувати їх разом.

Дозвольте показати, як.

Крок 1

Давайте розглянемо хроматограму з активним піком, деякими ідентифікованими домішками, та сумішшю невідомих домішок (Рис. 1).

Крок 2

Клацніть на інструменті методу обробки та оберіть компонент в таблиці (Рис. 2).

Крок 3

Прямо над таблицею є функція під назвою RT Reference Used to Name Unnamed Peaks by RRT. RRT відповідає за відносний час виходу. Просто виберіть названий пік зі списку, і будь-якому безіменному піку буде присвоєна назва, що починається з RRT, за яким стоїть число. Це число є часом утримання невідомого піку, що ділиться на час виходу обраного названого піку. В даному випадку, я збираюся обрати Active зі списку (Рис. 3).

Крок 4

Повертаємося до головного вікна і натискаємо на функцію кількісного визначення. Тепер невідомі піки мають назви, що починаються на RT з подальшим відносним часом утримування (Рис. 4).

Все просто!

Останні примітки:

Дана схема також працює для QuickStart та Pro interface.

Наступного тижня в статті #41: Розрахунок домішок (частина 2)

 ***ВАЖЛИВА ПРИМІТКА***

Наближається осінь, і змінюється час. Збір даних в ніч, коли переводиться годинник, може призвести до плутанини при перегляді дати та часу. Зокрема, якщо у вас є система, яка охоплює часові пояси, що змінюються з літнього часу.

 Інші ресурси: