Get Empowered: Вікно перегляду та метод обробки | Порада #39

697

Стаття написана Нілом Ландером від 17 жовтня, 2017 року

Порада #39: Робота з хибно визначеними піками через зміщення часу виходу (Частина 4)

З поверненням до Get Empowered! На минулому тижні в останній статті блогу, присвяченому програмному забезпеченню Empower, ми розглядали, як працювати з хибно визначеними піками через зміщення часу виходу (Частина 3). На цьому тижні ми розглянемо останній метод, з допомогою якого корегуються такі зсуви.

В цій статті ми розглянемо функцію «Оновлення часу утримання» (Update Retention Time (RT)) в методі обробки (Processing Method). Оновлення даної функції корегує час утримання піку на калібрувальній кривій, і це налаштування використовує Empower при ідентифікації невідомих піків. Звучить складно? Взагалі-то досить просто у використанні.

Крок 1

Почнемо з переведення набору зразків (Sample Set) в режим перегляду (Review). В даному випадку це три стандарти з трьома інжекціями до кожного (Рисунок 1).

Крок 2

Відкрийте метод обробки (Processing Method), проінтегруйте хроматограми стандартів, і спостерігайте за коливаннями часу утримання для піку 1 (Рисунок 2).

Крок 3

Відкрийте метод обробки (Processing Method) та натисніть на таблицю «Компоненти» (Components). За умовчанням функція оновлення часу утримання (Update RT) встановлена як «Ніколи» (Never). Це означає, що вона вимкнена (Рисунок 3).

Крок 4

Натисніть на стрілку «вниз» для відкриття випадаючого списку (Рисунок 4).

Крок 5

Який обрати? Якщо час виходу піку зміщується в одному напрямі з кожною інжекцією (збільшується чи зменшується), тоді «Замінити» (Replace) чи «Замінити стандарти» (Replace Standards) – це має допомогти. Якщо час виходу ваших піків коливається навколо середнього значення, тоді обираєте «Усереднити» (Average) чи «Усереднити стандарти» (Average Standards). Оскільки час виходу піку 1 коливається в середньому на 2,461 хв, виберіть «Усереднити стандарти» (Average Standards) (Рисунок 5).

Крок 6

Що це нам дало? Очікуваний час виходу піку є фіксованим в таблиці компонентів. Щоразу, як ви проводите інжекцію стандарту, програмне забезпечення Empower розраховує середнє значення часу виходу для піку, яке можна побачити у вікні Калібрувальної кривої (Calibration Curve window) (Рисунок 6).

Крок 7

Навіть якщо час виходу піку зсувається, програма все одно ідентифікує всі стандарти. Якщо ви зацікавилися докладними розрахунками, напишіть в онлайн підтримку Empower (Empower Online Help) (Рисунок 7) чи зверніться до Теорії отримання та обробки даних в Empower 3 (Розділ 4).

Все просто!

Останні примітки:

Дана схема однаково працює для QuickStart та Pro interface.

 Інші ресурси: