Get Empowered: інтерфейс QuickStart | Порада №3

590

Стаття написана Нілом Ландером 8 лютого, 2017 року

Дякуємо, що приєдналися до рубрики GetEmpowered. В останньому блозі Empower ми дізналися як використовувати “Show Me” для отримання інтерактивної допомоги в Empower. Це третя та звершальна порада у серії QuickStart. Ми розглянемо роботу з декількома проектами та системами.

Порада # 3: Робота з кількома проектами та системами в QuickStart

Коли ви входите в Empower Chromatography Data Software (CDS) за допомогою інтерфейсу QuickStart, обираєте проект для роботи та хроматографічний інструмент, який використовуватимете для збору даних. Як перейти на інший проект після входу в систему? Чи можна відкрити більше одного проекту за один раз?

У меню Manage (Керування) виберіть останній пункт Change Project/System (Змінити проект/систему) (Рис. 1).

Рисунок 1

Відкривається діалогове вікно Change Project / System (Змінити проект/систему) (рис. 2).

Рисунок 2

Ви маєте кілька опцій.

Припустимо, ви хочете закрити проект, в якому ви зараз працюєте і відкрити інший. У цьому випадку опція перемикання проекту/системи (Switch Project/System) за умовчанням у цьому вікні є доречною. Просто виберіть проект, який ви хочете відкрити зі списку і натисніть OK. QuickStart знову відкриється разом з проектом, вибраним для зберігання вихідної хроматографічної системи.

Тепер, скажімо, ви хочете зберегти проект, який ви зараз працюєте, відкритим і відкрити другий проект. Замість цього оберіть другий варіант, відкрийте нове вікно з вибором проекту / системи. Просто виберіть проект, який потрібно відкрити, і натисніть OK. QuickStart відкриває друге вікно з вибраним проектом, зберігаючи оригінальний інструмент хроматографії. Тепер у вас відкрито 2 проекти, кожен у своєму вікні QuickStart.

В обох випадках ви маєте можливість переключити хроматографічну систему аналогічним чином.

На рисунку 3 зображене друге вікно QuickStart, яке відкривається з іншим проектом та іншою хроматографічною системою.

Рисунок 3

Це дуже просто!

Слідкуйте за моїми порадами наступного тижня, коли я розпочну нову серію блогів про те, як сортувати та знаходити дані в Browse Project на базі Empower CDS Software.

Більше джерел:

Якщо ви пропустили попередні поради, ви можете наздогнати їх у серії Empower QuickStart, Порада #1 та Порада #2.