Get Empowered: Browse Projects | Порада #9

577

Стаття написана Neil Lander  21 березня 2017

Порада #9: Як генеруються ID номери

Останнього разу ми розглядали як порівнювати калібрувальні криві, а сьогодні навчимо вас генерувати номери ID.

Вас коли-небудь цікавило, як створюються ідентифікаційні номери для методів і результатів? Можливо замислювалися, чому метод у проекті 1 має ідентифікаційний номер і коли ви його копіюєте до проекту 2, він змінюється?

Пояснення таке, що метадані, які зберігаються в базі даних Oracle за програмою Empower Software, мають ідентифікаційні номери, які починаються з 1000 та збільшуються на 1, оскільки нові метадані створюються незалежно від типу об’єкта. Коротше кажучи, ідентифікатор 1000 може бути інструментальним методом в проекті 1 і методом обробки в проекті 2. Ось кілька практичних прикладів.

Крок 1

Приклад 1: Починаючи на вкладці Methods у Browse Project, бачимо метод Alliance з ID 1115. (Рисунок 1)

Рисунок 1

Крок 2

Клацніть правою кнопкою миші на методі та виберіть Copy To Project (Копіювати до проекту). (Рисунок 2)

Рисунок 2

Крок 3

Копіюємо його до Evaluation Project, який є новим проектом без будь-яких даних або методів. (Рисунок 3)

Рисунок 3

Крок 4

Якщо ми переходимо на вкладку Evaluation Project, бачимо, що метод має ID 1001, оскільки це був наступний доступний ідентифікаційний номер у проекті призначення. (Рисунок 4)

Рисунок 4

Крок 5

Приклад 2: Повернувшись до початкового проекту, оберіть вкладку Result Set, клацніть правою кнопкою миші на наборі результатів і оберіть View As, Results. (Рисунок 5)

Рисунок 5

Крок 6

Result Set має 6 результатів і видно ID номери для кожного результату послідовно, починаючи з 1387 і закінчуючи 1392. (Рисунок 6)

Рисунок 6

Кілька приміток:

  1. Ідентифікаційні номери в рамках проекту призначаються як діяльність, що відбувається в межах цього проекту. Коли я опрацьовував Result Set, в цей час не було жодної іншої активності в проекті. Таким чином, ID 6 результатів є послідовними.
  2. Пам’ятайте, що якщо ви скопіюєте щось з одного проекту в інший, цьому методу або результату буде призначено наступний доступний ID у проекті призначення.

Наступного тижня в Пораді #10 – Використання Global Project View для пошуку по кількох проектах.