Атомно-абсорбційні спектрометри Analytik Jena для елементного аналізу

569
Атомно-абсорбционные спектрометры Analytik Jena для элементного анализа

Атомно-абсорбційні спектрометри – це прилади, призначені для елементного аналізу різних зразків. Харчові продукти, об’єкти навколишнього середовища (вода, грунт, повітря), продукція фармацевтичної, металургійної, хімічної і нафтохімічної промисловості, геологічні та біологічні зразки – ось далеко не повний перелік зразків, які щодня досліджуються такими приладами на вміст металів і неметалів у всьому світі.

У портфелі обладнання Analytik Jena AG є 8 різних моделей атомно-абсорбційних спектрометрів, які розрізняються типом детектора і атомізації, видом корекції фону, швидкістю роботи і чутливістю до різних елементів.

Завдяки сучасним унікальним технологіям атомно-абсорбційні спектрометри виробництва Analytik Jena завжди відрізнялися високою чутливістю, надійністю і економічністю.

Analytik Jena AG – це єдиний виробник, який дає збільшену гарантію на всі оптичні компоненти спектрометра – 10 років!

Причиною цього є використання в спектрометрах Analytik Jena високоточної і надійної оптики відомого у всьому світі виробника – Carl Zeiss і виробництво обладнання безпосередньо в Німеччині.

Унікальна серія приладів ContrAA перевершує всі звичайні атомно-абсорбційні спектрометри інших виробників по чутливості, точності отриманої інформації і швидкості роботи. Чутливість до абсолютної більшості елементів в таких приладах значно вище ніж в методі ІСП-ОЕС, що особливо важливо для аналізу слідів (наприклад, при аналізі питної води, харчових продуктів, фармацевтичних зразків і рослинної сировини).

Тепер у них з’явилася можливість придбати прилад, який ідеально відповідатиме завданню, в залежності від специфіки та завантаженості лабораторії, а також розширити сферу своїх можливостей.

Підібрати оптимальну для вас індивідуальну конфігурацію обладнання вам допоможуть наші висококваліфіковані фахівці.

Розуміння можливостей і специфіки даних приладів дозволить вам заощадити кошти при покупці приладу і зменшить поточні витрати при подальшій експлуатації даного обладнання.

Замовляючи якісне німецьке обладнання від надійного постачальника, ви гарантуєте собі достовірність отриманих результатів, стабільну роботу, економію коштів і підтримку протягом всього терміну експлуатації приладу.