Bio-Rad

Bio-Rad є світовим лідером у розробці та виробництві широкого спектра інноваційних продуктів для наукових досліджень та клінічної діагностики.

Орієнтуючись на якість і беручи до уваги 65 років досвіду співпраці з клієнтами, продукція Bio-Rad сприяє науковому прогресу і покращує якість діагностики в галузі охорони здоров’я.

Відповідно до офіційного сайту біо рад, цільовими клієнтами компанії є університетські та дослідницькі установи, лікарні, громадські та комерційні лабораторії, біотехнологічні компанії, фармацевтична індустрія, а також прикладні лабораторії, які спеціалізуються на безпеці харчових продуктів і якості навколишнього середовища.

Продукти Bio-Rad для біологічної науки включають інструменти, програмне забезпечення, витратні матеріали, реагенти та контент для областей клітинної біології, експресії генів, очищення білка, кількісного визначення білка, відкриття та виробництва ліків, безпеки харчових продуктів та наукової освіти. Ці продукти з каталогу біо рад засновані на технологіях поділу, очищення, ідентифікації, аналізу та посилення біологічних матеріалів, таких як антитіла, білки, нуклеїнові кислоти, клітини й бактерії.

У діагностичних продуктах і системах Bio-Rad використовується ряд технологій і надається клінічна інформація щодо ринку переливання крові, моніторингу діабету, аутоімунних та інфекційних захворювань. Ці продукти використовуються для підтримки діагностики, моніторингу та лікування різних захворювань.