Elementar

Ваш партнер для відмінного елементного аналізу

Elementar має більш ніж 120-річний досвід у розробці та виробництві висококласного аналітичного обладнання.  Постійні інновації, креативні рішення та всебічна підтримка – це основа бренду Elementar, що своєю продукцією продовжує розвивати науку на ринках сільського господарства, хімічної, екологічної, енергетичної промисловості, матеріалознавства та криміналістики в понад 80 країнах.

Аналізатори стабільних ізотопів

Компанія Еlementar пропонує широкий асортимент аналізаторів стабільних ізотопів з високоефективними мас-спектрометрами стабільного співвідношення ізотопів. Прилади здатні вимірювати найменші варіації пропорцій ізотопів з найвищою точністю. У поєднанні з широким спектром додаткових периферійних систем ці прилади забезпечують високоефективні вимірювання ізотопів вуглецю, водню, азоту, кисню і сірки у твердих, рідких і газоподібних зразках.

Портфоліо аналізаторів стабільних ізотопів варіюється від укомплектованих, попередньо налаштованих прикладних рішень – isoprime visION – до високоспеціалізованих та сучасних конфігурацій – isoprime precisION.

Програмне забезпечення

На додаток до великої продуктової лінійки Еlementar компанія пропонує обширний спектр програмних продуктів, які забезпечують абсолютно новий користувальницький досвід при роботі з приладами та в ході аналізу даних. База даних аналітичних результатів ArDB дозволяє легко зіставити результати дослідження з уже наявними (навіть з даними, отриманими від неелементарних приладів), в той час, як програмне забезпечення для стабільних ізотопів ionOS® забезпечує безпрецедентний контроль аналізаторів стабільних ізотопів.