Elementar

Продуктова лінійка

Продуктова лінійка компанії Еlementar включає широкий вибір органічних і неорганічних елементних аналізаторів, аналізаторів азоту і білка, стабільних ізотопів, загального органічного вуглецю (ЗОВ), а також оптичних емісійних спектрометрів і програмних рішень для лабораторних досліджень.

Аналізатори органічних елементів

Органічні елементні аналізатори Еlementar розроблені з метою забезпечити безпрецедентну для галузі універсальність. Запатентована передова технологія продувки й пастки (APT) дозволяє точно виявляти та вимірювати найскладніші співвідношення елементів C:N до 12 000:1. Додаткові комплекти для переобладнання дозволяють в будь-який час модернізувати кожен прилад для змінених умов застосування.

Аналізатори азоту та білка

Аналізатори азоту і білка Еlementar використовують метод високотемпературного горіння за Дюма для визначення вмісту азоту в зразку з високою точністю. Це спеціальні інструменти, призначені для задоволення зростаючих потреб клієнтів щодо вартості аналізу зразка, пропускної здатності лабораторії та чутливості приладів.

ТОС і аналізатори води

Аналізатори TOC і води Еlementar являють собою простий і ефективний засіб для визначення загального вмісту органічного вуглецю (TOC) в рідинах і твердих тілах. Завдяки інноваційним технологіям і функціям міцна конструкція гарантує максимально можливий час безвідмовної роботи й неперевершену продуктивність при виконанні повсякденних лабораторних завдань.

Неорганічні елементні аналізатори

Неорганічні елементні аналізатори Еlementar забезпечують простий і точний аналіз вуглецю, сірки, кисню, азоту і водню в неорганічних матеріалах. Температури до 3000°С, необхідні для аналізу важкотопних матеріалів, надійно досягаються твердотіловою індукційною піччю. Разом з високоефективними детекторами прилад гарантує точні та надійні результати досліджень.

Оптичні емісійні спектрометри

Іскрова оптико-емісійна спектрометрія є найбільш надійним і сталим аналітичним методом визначення масової частки або ідентифікації металів і їх сплавів. Оптичні емісійні спектрометри Еlementar відповідають найвищим вимогам металургійної промисловості — від контролю виробництва до досліджень і розробок, від контролю вхідних і вихідних матеріалів до сортування брухту.

Аналізатори стабільних ізотопів

Компанія Еlementar пропонує широкий асортимент аналізаторів стабільних ізотопів з високоефективними мас-спектрометрами стабільного співвідношення ізотопів. У поєднанні з широким спектром додаткових периферійних систем ці прилади забезпечують високоефективні вимірювання ізотопів вуглецю, водню, азоту, кисню і сірки у твердих, рідких і газоподібних зразках.

Програмне забезпечення

На додаток до великої продуктової лінійки Еlementar компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів, які забезпечують абсолютно новий користувальницький досвід при роботі з приладами та в ході аналізу даних. База даних аналітичних результатів ArDB дозволяє легко зіставити результати дослідження з уже наявними (навіть з даними, отриманими від неелементарних приладів), в той час, як програмне забезпечення для стабільних ізотопів ionOS® забезпечує безпрецедентний контроль аналізаторів стабільних ізотопів.

Продукція компанії